s.v. Huizen-AFC Ajax, spektakel op de Wolfskamer mmm Vandaag is het dan zover; voetbalgroot macht AFC Ajax is te gast op de Wolfska mer en bindt met haar eerste selectie de sportieve strijd aan met de selectie van s.v. Huizen. Een geweldige promotie voor onze vereniging. Een hartelijk welkom aan een ie der, maar speciaal aan onze gasten uit Am sterdam, de arbitrage en de diverse sponsors van onze vereniging. Velen zullen vandaag de gang naar ons sportpark vinden en laten we hopen dat we er met zijn allen een mooi feest van kunnen maken. Aan het voorwerk zal het niet liggen: ruim 2 maanden voorbereiding met een commissie van 72 leden heeft geleid tot wat vooreen ie der onder ons een mooie dag moet worden. Allereerst natuurlijk op sportief gebied; Ajax zal willen laten zien dat het trainings kamp in de Lutte zijn vruchten heeft afge worpen en veel spelers zullen de nieuwe trainer/coach Martin Jol laten zien dat hij niet om ze heen kan. De mannen van s.v. Huizen trainer/coach Jamory Leysner wil len graag meewerken aan een voetbal show en vinden het een geweldige eer om tegen dit Ajax te mogen voetballen, maar men wil deze wedstrijd ook graag een positieve voorbode laten zijn van een belangrijk seizoen. Door de komst van de topklasse dient door s.v. Huizen via een ver sterkte promotieregeling een plaats naar de hoofdklasse te worden afgedwongen. Ook de selectie van Huizen kent een dub bele bezetting op alle posities en ook hier zullen keuzes gemaakt moeten worden. Alle ingrediënten voor een leuke wedstrijd zijn dus aanwezig! Naast het sportieve gedeelte, zijn er spe ciale activiteiten voor de kinderen en diver se eet- en drinktentjes. Natuurlijk is er een speciaal ontvangst voor onze VIP gasten. Het organisatiecomité dankt bij voorbaat alle medewerkers van s.v. Huizen die deze dag voor u en onze club in touw zijn. De kosten om Ajax naar de Wolfskamer te krijgen zijn niet gering. Een risico dat het bestuur van s.v. Huizen alleen maar kon aangaan omdat een aantal sponsors zich garant hebben gesteld voor de onver hoopte tekorten. Als het weer goed is en de gegevens uit de voorverkoop ons niet be driegen zal s.v. Huizen waarschijnlijk geen beroep hoeven te doen op deze garant stelling, maar dat neemt niet weg dat het bestuur van s.v. Huizen deze garantstellers zeer erkentelijk is. De namen van de ga rantstellers vindt u elders in dit program mablad. Daarmee ben ik aangekomen bij het fraaie blad dat u in handen heeft en dat wij u gratis aan mogen bieden. Dit is mo gelijk gemaakt door de vele adverteerders, waarvoor onze hartelijke dank. Tenslotte wens ik u allen een zeer plezie rige middag en avond. Mocht u als gast hier voor het eerst zijn, kijk dan goed om u heen en kom nog eens terug. s.v. Huizen is een ambitieuze amateurvereniging met een sterk sociaal en sportief karakter. Pres taties en een goede onderlinge sfeer gaan hier hand in hand. Koos Drooger Voorzitter organisatie s.v. Huizen-AFC Ajax Vicevoorzitter s.v. Huizen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 3