Garantstelling Wedstrijdballen DankM Organisatiecomité De wedstrijd s.v. Huizen-AFC Ajax wordt ondersteund door: Connect Technisch Uitzendbureau b.v., PWH Originals/Be Wild b.v., Westland Kaasgroep b.v., Het Huizer Kaasgilde b.v., Lentink Accountants/Belastingadviseurs, Adviesgroep Van der Roest, Bouwman Coatings b.v. en Houweling en Partners b.v. De wedstrijdballen voor deze wedstrijd zijn beschikbaar gesteld door: De Groot Uitvaart, Havenstraat 23-25,1271 AB Huizen, 035-5254363 (www.uitvaartdegroot.nl) OP Fresh International, Postbus 348,1270 AH Huizen 035-8880010 (www.qpfresh.nl) Radio 6 FM heeft uitvoerig aandacht besteed aan de voorbereiding op de wedstrijd s.v. Huizen-AFC Ajax. Ook op de wedstrijddag zelf zal Radio 6 FM uitvoerig stilstaan bij deze wedstrijd. Ook de Gooi- en Eemlander, de Huizer Courant, het Nieuwsblad van Huizen, het Gooise Leven, diverse andere dag- en weekbladen en diverse websites hebben aandacht besteed aan deze wedstrijd. Op de wedstrijddag mogen we naast persafgevaardigden van ge noemde dag/weekbladen en websites ook Voetbal International en AjaxTV verwelkomen. De verkoop van vis is mogelijk gemaakt door Versvishandel Jan van As, Jan van Galenstraat 4,1051 KM Amsterdam 020-5829990 (www.janvanas.nl) De mobiele toiletten zijn mede mogelijk gemaakt door: www.toiletcabine.nl Het organisatiecomité wil alle vrijwilligers bedanken die op deze dag voor hun vereni ging in touw zijn. Een woord van dank ook voor de plaatselijke overheid voor de vlotte medewerking bij het verkrijgen van de juiste vergunningen.de politie, de brandweer en de EHBO.Tevens bij voorbaat een woord van dank aan de s.v. Huizen schoonmaakploeg die maandag a.s. de accommodatie weer tip-top zal achterlaten. Het organisatiecomité s.v. Huizen-AFC Ajax bestaat uit de volgende personen: Roelie Visser, Piet Wagemaker, Dick Heijnen, Joost Westland, Cees Baas, Gert van der Roest, Erwin Hautmann, Henny Slokker, Jan van der Poel, Sjaak Veerman, Henk de Groot, Koos Drooger.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 23