Voetbalvrienden, Namens Ajax heet ik u van harte welkom bij de wedstrijd HZVV - Ajax. Het is voor ons leuk en nuttig om vandaag in Hoogeveen aanwezig te zijn. Wij zijn blij dat u naar Sportpark Bentincksdijk bent gekomen om deze wedstrijd te bekijken. Dit duel is een onderdeel van een groter geheel, namelijk de voorbereiding van de selectie op het komende seizoen. De voorbereiding is een belangrijke periode voor de selectie. In deze periode wordt hard gewerkt aan de vorm van het elftal. Onder leiding van onze nieuwe hoofdtrainer Martin Jol zal de selectie van Ajax vandaag de strijd aangaan. Daarnaast is het belangrijk dat de spelers van het elftal wedstrijdritme opdoen. Nu moeten wij ervoor zorgen dat we een goede basis leggen voor het seizoen 2009-2010. Ook voor de band met onze fans vinden wij de oefenwedstrijden in de voorbereiding belangrijk. Gelukkig heeft Ajax fans in heel Neder land, op deze manier kunnen wij laten zien dat wij dichtbij al onze fans staan. Wij komen dus ook graag naar jullie toe! Het kan zijn dat u vandaag enkele van uw favoriete spelers mist op het veld. Dit komt doordat de spelers een druk zomerprogramma hebben en wij in deze periode moeten zorgen voor een goede balans tussen inspanning en ontspanning. Als u zelf zin heeft in een leuke dag in de Amsterdam ArenA en graag de complete selectie wilt zien maak ik graag van deze ge legenheid gebruik om u uit te nodigen voor onze Open Dag op woensdag 29 juli. Dit wordt een mooie dag met veel activiteiten en onze voltallige selectie wordt feestelijk en officieel aan u voorge steld. Daarnaast hoop ik u komend seizoen in de Amsterdam ArenA te mogen verwelkomen. Op www.ajax.nl leest u hoe dit mogelijk is. Ik wens u veel plezier bij de wedstrijd van vandaag. Rik van den Boog Algemeen Directeur

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 5