(Doe Een Wens E+F Mascotte's HZVV Missie Doe Eeri Wens vervult de liefste wens van kinderen tussen 3 en 18 jaar met een levensbedreigende ziekte. Door het vervullen van een wens, wil Doe Een Wens blijdschap en kracht brengen in een moeilijke periode; even weg van ziekenhuis, behandeling en doktoren. Make-A-Wish Foundation® Doelstelling Doe Een Wens Stichting Nederland heeft sinds de oprichting in 1989 al meer dan 2700 wensen vervuld. De stichting heeft in 2007 318 wensen vervuld en streeft er naar het aantal wensvervullingen per jaar te verhogen. Aanpak en organisatie De wensen worden alleen begrensd door de fantasie van het kind. De Stichting neemt niet alleen de organisatie van de wensvervulling op zich, maar betaalt ook alle kosten die aan een wens verbonden zijn. Dit is mogelijk door de me dewerking van ruim 300 vrijwilligers, verspreid door heel Nederland. En dankzij giften van donateurs en fondsenwervende acties (geld, maar ook in natura) van bedrijven, particulieren, clubs, scholen en (sport)verenigingen. Doe Een Wens Stichting Nederland ontvangt geen overheidsbijdrage. Maatschappelijke betrokkenheid Het Bestuur van HZVV, heeft op grond van haar maatschappelijke betrokkenheid gemeend, een deel van de wedstrijd-recette van vanavond, evenals de op brengst van 3, per opbod te verkopen door de Ajax spelers gesigneerde shirts, een substantiële bijdrage te willen leveren aan het in vervulling laten gaan van liefste wensen van kinderen met een levensbedreigende ziekte. Ramon Kramer, Glenn Dekker, Hans Knol, Nordin Prikken, Sander Lubbers, Berry Klomp, Stan Folkers, Lorenzo Diemei, Mart Paters, Tessa Bols, Dani Unitly, Nick Benjamins, Marlon Frans, Twan Smidt, Raymond Kok, LuukTimmerman, Jorrit Scholing, Arjen Lutgendorp Tristan v.d Veen, Melle Nijmeijer, Op foto ontbreken: Lars Mulder, Mike Klunder en Damyan van Goor. Joris Kok en Sem Kreuze.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 20