AMSTERDAM ARENA IS ROOKVRIJ Bedt Ajadedm, Ajax zal in de naaste toekomst heus wel weer eens landskampioen worden. Al was het maar op toevallige gronden. Dan kan Amsterdam op het Leidseplein eindelijk weer uit zijn dak gaan. Voorlopig heeft het Waagplein in Alkmaar even voorrang. DF AIAX-MAP£PH Ton Boot in de Telegraaf, 20-04-2009 PROGRAMMA TWEEËNDERTIGSTE RONDE eredivisie vrijdag 24 april Sparta R'dam - De Graafschap Zaterdag 25 april NEC - NAC Breda Roda JC - FC Volendam sc Heerenveen - FC Twente Heracles Almelo - PSV zondag 26 april FC Groningen - Willem II Ajax - AZ Vitesse - FC Utrecht ADO Den Haag - Feyenoord 'n Juichtoon dav're langs de velden Voor ons dierbaar Rood en Wit De ploeg der dappere Meerse helden Onze vreugd en ons trots bezit Alom gevreesd in heel den lande Glorie onzer Amstelstad leder draagt ze op de handen Wie gaat niet op Ajax prat Ajax hup, Rood-Witte schare Dappere strijders, fier en koen Geen club die ons kon evenaren Rood en Wit wordt kampioen Ajax hup, Rood-Witte schare Dappere strijders, fier en koen Een roep die geldt, dat is je ware Rood en wit wordt kampioen Vorige, week trapten we af in de wetenschap dat we onzi koets op de tweede plek behoorlijk kenden verpraten. Dat is ons niet gelukt. IAk hebben de wedstrijd verloren en staan daarom noj steeds I punt achter op FC Twente. AZ is inmiddels verdiend. kampioen. Ook lamps dtzt werp wil ik de club uit Alkmaar van harte feliciteren. Ze heb ben simpelwep het beste pespeeld en de meeste wedstrijden pewonnen dit seizoen. Ome focus lipt op de tweede plek. Zoals de spelers vorije week terecht zeiden- Wij zijn niet met AZ beJp, FC Twente is onze directe concurrent als het aankomt op het deel dat wij hebben (k sluit me daar voUakip bij aan. De wedstrijd terpen FSM hebben we verleren deer een pebrek aan mentale weerbaarheid. De eerste twintip minuten deden niet vermoeden dat we met G-Z zouden verliezen. Twee momenten zorpden ervoor dat de veerkracht votledicp verdween. Dit mop niet pebcurcn, juist in deze fase van de competitie is het belanprijk dat we sterk zijn en na een tepenvaller opstaan en doorvechten. Mandaap moeten we fris en mentaal sterk aan de start verschijnen en ervoor zorpen dat we FC Twente uoorbijpaan om de tweede plaats over te nemen. Moor onze tepenstmder van vandaap is het seizoen eipenlijk al voorbij. Dat maakt voor ons niets uit. We spelen this in de ArenA en paan uit van onze apen kracht. We hebben de drie punten zoals ptzepd keihard nodip. We denken pezamenlijk poed na over hot we dat paan bereiken. Het is lierbij van proot belamp dat iedereen zich met zijn eipen vakpebied beziphoudt. Alleen op die manier maak je elkaar sterker. Bipenlijk is dat binnen en buiten het veld hetzelfde. Zo heb je in het veld aanvallers en verdedipers. Die helpen elkaar waar nodip, maar ten eerste voeren ze hun ópen taak uit. Zo paat het buiten het veld, in de orpanisatie, niet anders. Moetbaltechnische beslissinpen over het eerste elftal worden door de technische stof penomen en bestuurlijke beslissinpen nemen wij, als directie. Het mop dus duidelijk zijn dat het bepalen van de opstellinp enkel een aanpelepenheid is van de technische staf. Het is de kunst om bij de verdelinp van taken en vakpeüeden de juiste balans te vinden. Het is belanprijk dat dit pebeurt in poede harmonie en, zoals je dat zo mooi kan zeppen, met de neuzen dezelfde kant op. Ik ben iemand die. een confrontatie niet schuwt. Inde beste relaties komen discussies veer en meestal word je daar alleen maar beter van, mits het positief kritish pebeurt. Tóch is het prettiper als je er samen telkens zonder ruzie uitkomt. Daarom ben ik blij dat dit tot nep toe het peml is peweest bij Ajan. Door poed met elkaar te praten bereik je het meest. In elk team is het belanprijk dat je elkaar scherp houdt en motiveert. Dat je ervoor zorpt dat de ander er weer tepenaan kan. Mooral dat maakt ons mentaal sterk. Fik van den Boop Alpemeen directeur Sinds 1 juli 2008 is de wetgeving op het gebied van het rook beleid veranderd. Vanaf die datum zijn de sectoren horeca kunst en cultuur en alle gebouwen of inrichtingen op het terrein van de sport rookvrij. Ajax en de ArenA onder schrijven en dragen dit besluit. Dat betekent dat het gehele terrein van de Amsterdam ArenA, bij alle sportevenementen, waaronder alle voetbal wedstrijden, rookvrij gebied is. Dus ook als wordt gevoet bald met het dak open, mag er nergens worden gerookt. Het verbod geldt vanaf de ingangen van de Amsterdam ArenA.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 5