PUZZEL WIN! n Ajax sinds... 16 maart 2009 1ste PRIJS TWEE 2de PRIJZEN AJAX-SHIRTÜ! door Ismaïl Aissati EEN GESIGNEERD Los deze puzzel op en maak kans op een prachtig gesigneerd Ajax-shirt! Als je de puzzel hebt opgelost, vormen de letters uit de gele vakjes een woord, dit woord vul je in op het formulier dat te vinden is op: www.ajax.nl/prijsvraag. Heeft u geen internet, dan kunt u uw oplossing ook sturen naar Ajax Kick Off, o.v.v. puzzel Willem II, Postbus 12522,1100 AM Amsterdam-Zuidoost 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 17 18 19 20 21 22 23 24 2b 26 27 28 29 HORIZONTAAL 1 Macedonische speler die in ons land speelde bij Heerenveen, FC Groningen en Veen- dam - 4 oud-doelman van AZ en PSV die dit jaar als tweede keeper aan de slag ging bij Willem II - 8 Freddy, in Amerika de nieuwe Pélé genoemd, die in 2007 overstapte naar Benfica waar hij echter niet doorbrak - 9 Miste vorige week een strafschop namens Willem ll 11 Speelde in de jeugd van Elinkwijk nog met van Basten en was later actief voor zowel Willem II als Ajax -12 Oud-Ajacied, dit seizoen na een bitterballenincident uitgerangeerd bij zwolle -13 Duitser die in 2003 de CL-finale tussen AC Milan en Juventus floot -16 Ecuadoriaan die speelde voor Ajax en Willem II, waar hij echter veel blessureleed kende -17 Topscorer bij Willem II -19 Oud-Ajacied, vorig jaar gedeeld clubtopscorer bij Sparta - 21 Bijnaam van Ibrahim Afellay - 22 Tsjech die vier seizoenen speelde voor Willem II en zes jaar bij Ajax actief was - 24 Oud-vitesse-speler die via Paok saloniki dit jaar bij Sparta terecht kwam - 25 voormalige profclub uit Delft - 27 Keept vandaag tegen de club waar hij vorig jaar onder de lat stond - 28 Speelde in de jeugd van Ajax, tegenwoordig aanvaller bij Willem ll - 29 Racing Club VERTICAAL I Was als hoofdtrainer actief bij Willem II (1990) en Ajax (vorig seizoen) - 2 Bijna tandeloze middenvelder die in 1968 met Manchester United de Europa Cup I won - 3 Belgische verdediger die actief was in Duitsland en Cyprus, maar vooral bij FC Utrecht uitermate populair werd - 4 De eerste Ajacied die scoorde in de Arena dook onlangs op bij Willem II - 5 Europa Cup - 6 Belgische afkorting voor Naamloze Vennootschap, de bedrijfsvorm van veel voetbalclubs - 7 Ajacied die als Heerenveen-speler debuteerde in de Eredivisie tegen Willem 11-10 'The Living Legend' van NEC is tegenwoordig heel succesvol met de jeugd van FC Twente -11 Als voetballeren trainer werkzaam bij Ajax, tegenwoordig aan het roer bij Willem II -14 Debuteerde in 2006 als Ajacied tegen Willem II -15 in de jeugd actief bij Ajax, belandde via volendam bij Willem ll -16 Van 1979 tot 1988 doelman bij Willem 11-18 'Mister SEW' verkoos als voetballer volendam boven Ajax; tegenwoordig trainer bij Hollandia T - 20 Achtervoegsel bij Lierse - 23 Braziliaanse ex-PSV'er in dienst van Hiddink - 26 Inmiddels gefuseerde voetbalclub uit Den Helder. Maandag 16 maart Koploper Jong Ajax verliest de competitiewedstrijd tegen Jong sc Heeren veen met 2-3, na bij rust nog met 2-0 voor gestaan te hebben. Siem de Jong maakt zijn rentree en speelt een uur mee. Dinsdag 17 maart Een bestuursdelegatie van de European Club Association onder leiding van voorzitter Karl-Heinz Rummenigge vergadert in de Amsterdam ArenA. De vergadering wordt bijgewoond door Ajax'commercieel directeur Henri van derAat. Woensdag 18 maart Op de 109de verjaardag van de club speelt Ajax in de Amsterdam ArenA met 2-2 gelijk tegen Ölympique Marseille. De remise betekent uitschakeling in het UEFA Cuptoernooi. Vrijdag 20 maart Ajax maakt zijn halfjaarcijfers bekend. Ajax heeft over de eerste zes maanden van het boekjaar 2008-2009 een netto winst van €5,5 miljoen geboekt. Zaterdag 21 maart Ajax bereidt zich achter gesloten deuren voor op de confrontatie met NAC Breda. AjaxAl speelt in Nijmegen met 2-2 gelijk tegen NEC Al. Zondag 22 maart Ajax wint in het Rat Verlegh Stadion met 3-0 van NAC Breda. Maandag 23 maart Eyong Enoh laat zijn auto wassen in een door leerlingen van de Regenboogschool opgezette wasstraat. Het project is onderdeel van de KlasselActie, waarin kinderen leren ondernemen met een microkrediet. Met- de winst die de leerlingen maliën, worden in ontwikkelingslanden meer echte microkredieten mogelijk gemaakt. Jong Ajax wint ondanks mager spel de uitwedstrijd tegen Jong RKC Waalwijk met 4-2. Dario Cvitanich scoort drie maal. Met nog vier competitieduels te spelen koesteren deAjax- beloften een voorsprong van zeven punten op naaste belager Jong Fe)>enoord. Donderdag 26 maart De doelmannen van Jong Ajax, Sergio Padt en Roy Ouwerkerk, trainen mee met de selectie. Maarten Stekelenburg en Kenneth Vermeer zijn deze week afwezig vanwege interlandverplichtingen en Dennis Gentenaar heeft een knieblessure. Vrijdag 27 maart Met de Ajacieden Urby Etnanuelson, Kenneth Vermeer en Rob Wielaert in de basis en Siem de Jong als invaller wint Nederland B een oefenduel tegen Jong Duitsland met 4-0. Met Daley Blind in de gelederen wint Oranje onder 19 een oefenwedstrijd tegen Servië met 4-1. Zaterdag 28 maart Ajax Al wint de thuiswedstrijd tegen Willem II Al met 4-0 en stijgt hierdoor naar de eerste plaats op de ranglijst. In de Amsterdam ArenA is het Nederlands elftal, met Maarten Stekelenburg en Gregory van der Wiel in de basis, met 3-0 te sterk voor Schotland. Dinsdag 3 1 maart Jong Ajax wint een oefenwedstrijd tegen Ajax Zaterdag 1 met 3-1. Gabri, Jan Vertonghen en Jan-Arie van der Heijden maken hun rentree. Gabri tekent voor de derde treffer van Jong Ajax. Nederland B speelt in Kerkrade een oefenwedstrijd tegen Jong Italië met 1-1 gelijk. Siem de Jong opent halverwege de eerste helft de score voor het team van bondscoach Johan Neeskens. Woens dag 1 april Assistent-trainer Rob Witschge scheurt tijdens een partijtje voetvolley zijn linkerachillespees. Witschge moet een operatie ondergaan. De komende tijd kan hij niet op het trainingsveld staan. Hoe lang hij uit de roulatie blijft, is nog niet bekend. Het Nederlands elftal wint in de ArenA het kwalificatieduel met Macedonië overtuigend met 4-0. Gregory van der Wiel en Maarten Stekelenburg spelen de volle negentig minuten mee bij Oranje, dat nu bijna zeker is van deelname aan het WK 2010. Zaterdag 4 april Leonardo haakt ziek af voor het duel tegen Roda JC. AjaxAl wint met 3-0 bij Sparta Rotterdam. Ajax Cl wint in Twello met 12-0 van Go Ahead Eagles en is daardoor de eerste kampioen van de jeugdopleiding. Zondag 5 april Ajax wint in Kerkrade met 2-1 van Roda JC. Door het gelijkspel van FC Twente bij NEC slinkt Ajax' achterstand op de nummer twee van de ranglijst tot één punt.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 8