kort rodc3 'Latje schieten' amateurclubs rocJeskort <9 Zondag 26 april staat de halve finale van het 'Latje schieten' voor amateurclubs op het programma. Oit evenement is bestemd voor alle voetbalclubs uit de regio Parkstad. Via voorrondes kunnen de voetbalclubs de drie beste 'latje schieters' van de vereniging afvaardigen en mee laten doen aan de halve finale op sportcomplex Kaalheide. Oe halve finale van het 'Latje schieten' belooft een groot spektakel te worden. De winnaar van de halve finale op Kaalheide mag deelnemen aan de grote finale in het Parkstad Limburg Stadion, die zal plaatsvinden tijdens de rust van de laatste thuiswedstrijd Roda JC - Willem II op 3 mei 2009. Roda JC is sinds het begin van dit voetbalseizoen gestart met de competitie 'Latje Schieten' in de rust van de thuiswedstrijden van Roda JC. De deelnemers proberen in de rust binnen vijf schoten zo vaak mogelijk de lat te raken. Samen met de winnaars van deze actie zal de winnaar van de halve finale op Kaalheide strijden om spetterende prijzen: Hoofdprijs: Een door Aevitae en Wealer gesponsorde Volkswagen Fox ter waarde van 11.120! 1e prijs: Scooter ter waarde van 1399 beschikbaar gesteld door Extreme Center te Sittard 2e prijs: Roda JC-pakket ter waarde van 250 3e prijs: Roda JC-pakket ter waarde van 100 Naast prijzen voor de individuele deelnemers zijn er ook voor de clubs een hoop mooie prijzen te winnen! Uiteraard zal de halve finale dag een heus evenement worden. Roda JC wil daarom vanaf hier alle Roda JC halve finalisten alvast veel succes wensen op 26 april, maar hoopt het bovendien op veel support! Eenieder is dan ook van harte uitgenodigd! In april speciale aan biedingen fanshop! Gedurende de maand april zijn er geweldige kortingen in de fanshop: 30% korting op alle Diadora-artikelen. Kinder-trainingspakken 128 t/m 176 40% korting Alle sjaals slechts 7,50 per stuk Diadora-wedstrijdbal van 2O7ÖO voor 9,95 Lucky-knuffel van 12,50 voor 7,50 De fanshop is vandaag geopend tot een halfuur na het einde van de wedstrijd. Kom dus na het laatste fluitsignaal snel naar de Roda JC-fanshop en profiteer vandaag al van deze forse aanbiedingen!

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 9