Voorbeschouwing voorbeschouwing =3 COLOFON Uitgever EFKA uitgevers b.v. Redactieadres Postbus 155, 6000 AD Weert tel.: 0495 - 450105 fax: 0495 - 539485 Redactie Bert Jan Boer en afdeling commerciële zaken RodaJC Statistieken Eric Routs Fotogratie Bas Quaedvlieg Druk Prevision Graphic Solutions, Eindhoven Acquisitie en marketing Roger Gubbels 0495 - 450105 Vormgeving Ron Naus Productiebegeleiding Sander Lemmens 0495 - 450105 RodaPlay is het gratis programmaboekje van Roda JC en wordt in een oplage van 8.000 stuks verspreid. In deze meer dan roerige tijden staat er voor Roda JC opnieuw een enorm beladen duel op het programma. Met Ajax treffen de mannen van Harm van Veldhoven vanmiddag een topclub die momenteel in een prima vorm verkeert. De afgelopen twee weken zal de sfeer na de gewonnen wedstrijd tegen ADO Den Haag wel aangenaam zijn geweest. Harm van Veldhoven: "Vooral omdat in die wedstrijd weer werd bevestigd dat we een team hebben dat voor elkaar wil werken. Opnieuw is gebleken dat wanneer je in de hoek zit waar de klappen vallen, kritiek er kennelijk bij hoort. Dat de informatie niet klopt en er veel uit de duim wordt gezogen, is dan blijkbaar niet relevant. Maar op alle commotie van de laatste weken en de onrust die de buitenwacht wilde creëren heeft de groep heel volwassen gereageerd." Vooral via de winst op ADO De Haag, want de beste reactie ligt nog altijd op het veld. "Exact. De groep stond als een blok en dat is voor een trainer heel

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 3