ISMAÏL AISSATI geeft @ntwoord Via een e-mail aan de website van Ajax konden supporters een vraag stellen aan Ismaïl Aissati. De aanvallende midden velder vertelt onder meer over zijn mo tivatie na een slepende knieblessure en zijn opvallende voetbalschoenen. 31 ©CS3 - Q- Goog|J GEEFT @NTWOORD Het doel is °Qt u na uw Pensioen na steeds naar Ainx kunt. O O Ajax - ►11 6 1 jl— http://www.ajax.nl/web/show Hoe was het voor jou om tegen FC Votendam je langverwachte debuut te maken? Stefan van Oorschot, Zoetermeer 'Ongelofelijk, ik was zo blij als een kind. Ik lag er zes maanden uit en ik kon niet wachten tot ik weer het veld mocht betreden. Ik wilde heel graag thuis mijn debuut maken voor Ajax en die wens is uitgekomen.' Hoe heb je je motivatie weten te behouden na je langdurige bles sure? Ria Draaisma, Groningen 'Het was erg zwaar voor mij. Op een gegeven moment was de mo tivatie helemaal weg. Het is heel moeilijk om iedere dag dezelfde oefeningen te doen zonder de bal aan te raken. Gelukkig hebben fysiotherapeuten Pirn van Dord en Mark Rekers mij veel gesteund tijdens het revalidatieproces.' Wat is jouw doel voor de komende seizoenen? Marnic van Ittersum, Genemuiden 'Mijn belangrijkste doelstelling voor dit seizoen en voor de komende seizoenen is fit blijven.' Wat is het grootste verschil tussen PSV en Ajax? Pascal Weberink, Hoofddorp 'Wat mij direct opviel en wat tevens het grootste verschil is tussen beide clubs, is de media-aandacht voor de spelers. Bij Ajax komt er erg veel pers bij kijken. Bij mijn vorige club werden spelers minder betrokken bij persgelegenheden.' Met welke voetballer speel jij het liefst samen op het midden veld? Maarten Philippi, Dongen 'Dat is eigenlijk nog te vroeg om te zeggen, want ik heb pas twee wedstrijden gespeeld in het eerste elftal. Daarvoor zou ik wat meer wedstrijden moeten spelen.' Vind jij dat talentvolle voetballers langer in Nederland zouden moe ten blijven zodat ze zich hier goed kunnen ontwikkelen, in plaats van meteen naar het buitenland te gaan? Rob Boos, Zwaag 'Dat verschilt natuurlijk per persoon. Ik snap het wel als een speler de kans grijpt om naar een club in het buitenland te gaan. Soms klopt een grote club maar één keer aan en er zijn genoeg voetbal lers die zo'n kans met beide handen pakken.' Welk stadion vind jij het mooist, in Nederland en in het buiten land? Roy Baltus, Amstelveen 'In Nederland vind ik de Amsterdam ArenA heel mooi. Het is een groot stadion en het is sfeervol. In het buitenland gaat mijn voor keur naar het grote stadion van FC Barcelona, Camp Nou.' Hoeveel paar voetbalschoenen draag je per seizoen? Joost Berger, Mijdrecht 'In totaal heb ik vijf paar voetbalschoenen. Ik heb een wit paar, twee zwarte en twee paar groene voetbalschoenen.' Met welke speler(s) van Ajax ga je het meest om? Misha Wallagh, Amstelveen 'Ik kan goed opschieten met Kennedy Bakircioglu en Miralem Sule- jmani. Buiten de club ga ik niet echt met de spelersgroep om.' Geven je groene voetbalschoenen licht in het donker? Owen Grevelink, Wolvega (Begint te lachen) 'Dat weet ik eigenlijk niet. Ik heb het nooit uitgeprobeerd.'

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 29