CEDRIC VAN DER GUN Op de middenstip van het afwassen dan zij. En van haar mag ik absoluut niet haar kleding wassen." Media-aandacht „Ik kijk niet altijd uit naar een interview, maar het hoort gewoon bij het voetbal. Ik wil de artikelen wel altijd van tevoren inzien, zodat ik weet dat het wel allemaal klopt." Patat met? „Met mayonaise en soms een beetje ketchup. Ik snack niet zo vaak, als sporter is dat niet goed." Winkelen „Meestal in Den Haag, af en toe in Amsterdam. Als ik samen met mijn vriendin ga, kijkt zij ook wat leuk is. Maar ik bepaal uiteindelijk uiter aard zelf of ik het wil hebben." Pretpark „Ik ben er bij redelijk veel geweest. Maar de Efteling is favoriet. Daar heb ik het altijd naar mijn zin. De Python vond ik vroeger altijd al het leukste." Meezingen of luisteren „Ik zing nooit mee. Dat wil ik andere mensen niet aandoen. Maar ook als ik alleen in de auto zit, zal ik niet meezingen. Ik luister liever naar muziek." Ochtend- of avondmens „Ik heb in ieder geval geen ochtendhumeur, maar soms denk ik wel dat het niet verkeerd zou zijn om iets langer op bed te blijven lig gen. Meestal sta ik aardig op tijd op, omdat ik er vanuit Den Haag een uur tot vijf kwartier overdoe om via de drukke A12 in Utrecht te komen." Contact bij Ajax „Rondom wedstrijden tegen Ajax, één van zijn voormalige clubs, kom ik altijd oude bekenden tegen en dat is leuk. Zoals team manager David Endt, stadionspeaker Floris Thoolen en wat mensen van de wasserette. Hen spreek ik allemaal nog rondom de onderlinge duels. Met geen van de huidige spelers bij Ajax heb ik in mijn tijd daar gespeeld." Jari Litmanen „Een fantastische speler. Toen ik in de jeugd bij Ajax zat en daar 'op 10' speelde, deed Jari hetzelfde in de hoofdmacht. Doordat ik op dezelfde positie speelde, lette ik wel op Litmanen. Maar het was niet zo dat ik alleen naar hem keek. Dat hele team was destijds geweldig." Marco van Basten „Ik heb hem een paar weken meegemaakt als trainer van Jong Ajax. Hij maakte een goede indruk. En ik ben er niet verbaasd over dat hij met zijn geweldige staat van dienst als speler nu ook trainer is van Ajax en bondscoach was van Oranje." FC Utrecht - Ajax „Ik verheug me enorm op dit duel. Het is toch een van de mooiste wedstrijden van het seizoen. Aan de supporters merken we het al weken dat dit duel eraan zit te komen, ledereen heeft het erover." FC UTRECHT-AJAX

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 7