manos KORT NIEUWS Sander Keller: 'Juist de positieve steun aan FC Utrecht brengt bij het team het beste naar boven!' „Het is geweldig om een topper zoals vandaag te mogen spelen in Stadion Galgenwaard. De wedstrijd leeft enorm bij ons en bij de sup porters. De sfeer die gecreëerd wordt door de massale steun van onze aanhang geeft mij echt kippenvel", aldus FC Utrecht-verdediger Sander Keller. „Zeker in dit soort wedstrijden zijn de aanmoedigingen voor ons belangrijk. Natuurlijk is FC Utrecht - Ajax een beladen duel, maar laat het gevecht tussen beide clubs aan ons over op het veld. Negatieve uitlatingen naar de scheidsrechter of Ajax horen niet bij een mooie wedstrijd. Juist de positieve steun aan FC Utrecht brengt bij het team het beste naar boven!" Kies Man of the Match via 3669 De bezoekers in Stadion Galgenwaard kie zen ook vandaag weer de Man of the Match via sms. Supporters sturen de tekst FCU <rugnummer> naar het nummer 3669. Dat kan tot tien minuten voor het einde van de wedstrijd. De speler die op dat moment de meeste stemmen heeft, wordt Man of the Match. Als voorbeeld: stem op Simon Cziommer, stuur dan het bericht FCU 14 naar het nummer 3669. En voor Alje Schut: FCU 17 naar het nummer 3669. Onder alle stemmers wordt iedere wedstrijd een gesigneerde FC Utrecht-bal verloot, ledereen die stemt, krijgt automatisch een bericht terug. Dit bericht kost 0,55 voor de ontvanger. Kom ook naar FC Utrecht - AZ op zondag 15 maart De voorverkoop van de wedstrijd tegen AZ op zondag 15 maart is inmiddels gestart. FC Utrecht seizoenkaart- en clubcardhou- ders kunnen voor het duel met AZ maxi maal vier kaarten kopen. De kaarten zijn te koop bij de Fanshop en bij TicketBox tot en met 14 maart of via de website van FC Utrecht tot en met 8 maart. U kunt een gratis clubkaart aanvragen via de Fanshop van FC Utrecht. Indien de wedstrijd niet is uitverkocht, zullen de kassa's op de wedstrijddag geopend zijn. Ook dan geldt de clubkaartverplichting. De aftrap van de wedstrijd tegen AZ is om 14.30 uur in Stadion Galgenwaard. Op alle Puma/ FC Utrecht-artikelen 25% korting In de Fanshop krijg je 25% korting op alle Puma/FC Utrecht-artikelen. Dus wil jij nog FC Utrecht-kleding van Puma aanschaffen voor jezelf of als cadeau geven, wees er dan snel bij! De actie loopt zolang de voorraad strekt. Voor de openings tijden van de Fanshop, kijk op www.fcutrecht.nl.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 5