PUZZEL WIN! «i-EGON I I I Ajax sinds... 9 februari 2009 PRIJS TWEE 2de PRIJZEN AJAX-SHIRTü! door Robbert Schilder 5 H6 Wr iste EEN GESIGNEERD Los deze puzzel op en maak kans op een prachtig gesigneerd Ajax-shirt! Als je de puzzel hebt opgelost, vormen de letters uit de gele vakjes een woord, dit woord vul je in op het formulier dat te vinden is op: www.ajax.nl/prijsvraag. Heeft u geen internet, dan kunt u uw oplossing ook sturen naar Ajax Kick Off, o.v.v. puzzel FC Volendam, Postbus 12522,1100 AM Amsterdam-zuidoost 1 2 3 4 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 HORIZONTAAL 1 Voetbalclub uit Helsinki: Helsingin Jalkapallo Klubi - 3 Nigeriaan die met Internazionale de UEFA Cup won en vorig seizoen afbouwde in Iran bij Paykan FC - 5 Volendam-speler die afgelopen zomer van Ajax overkwam - 6 Zaankanter die in de jeugd voor Ajax speelde en in 2006 voor Volendam debuteerde - 8 Duitse tandarts die in 2004 de CL-finale floot tussen AC Milan en Juventus - 9 Vorig jaar als Volendammer topscorer in de eerste divisie -10 Olympisch Kampioen -11 Coen, Nederlandse middenvelder die in de jaren negentig vele seizoenen voor Westerlo speelde -12 Ajacied die in 2004 met een zege debuteerde tegen Volendam -14 Luciano debuteerde dit seizoen bij Heerenveen: Furdjel is door az aan Volendam verhuurd -16 Speelde voor Volendam en Ajax en keert komend seizoen terug bij FC Zwolle -19 Italiaan die werd benoemd tot erelid van de orde van het Britse Koninkrijk vanwege verdiensten voor het Engelse voetbal - 21 Trainer van Volendam - 23 Onafhankelijke Fanclub Ajax - 25 Real Sociedad - 26 Argentijn die onder Van Gaal nog even speelde bij Ajax, maar in 1999 vertrok naar Getafe - 27 Oud-Ajacied die vorig jaar Volendam naar promotie leidde en dit seizoen tussentijds als trainer aan de slagging bij Cambuur- 28 Kwam afgelopen zomer van Celtic naar Ajax - 29 Doelman die in de jeugd bij Ajax speelde en nu voor Volendam actief is VERTICAAL 1 Oud-Volendam-doelman die ook keeperstrainer was bij Ajax - 2 Was coach bij Volen dam en Ajax, dook onlangs op bij Feyenoord - 3 Wereldkampioenschap - 4 Snelheid - 5 Assistent-trainer met het grootste aantal duels voor Volendam als speler - 6 Oud-coach van Volendam die in Finland kampioen werd met Inter Turku - 7 Matt, doelman van Hull City - 8 Libanese zweed van Willem II - 9 Dick 'De Knoest' en Wim werden in respectie velijk 1967 en 1981 topscorer namens Volendam van de eerste divisie -12 Was coach van Volendam, nu internationaal scout bij Ajax -13 Voor de eerste maal landskampioen in 1918 -15 Assistent-trainer bij AZ -17 Huidige koploper in de Eredivisie -18 Rubén, vormde samen met Paolo di Canio ooit de aanval van Lazio Roma - 20 Macedonische vleugelverdediger van Heerenveen - 22 Geboorteplaats van Bas Roorda en Peter Hoek stra - 24 Was van 1986 tot 1999 actief in Barcelona en vertrok toen naar Fiorentina - 26 Speelde voor Volendam, Ajax, internazionale, PSV en Sheffield Wednesday. Maandag 9 februari Omdat veel spelers afwezig zijn vanwege inter- landverplichtingingen, meldt zich slechts een handjevol Ajacieden op de ochtendtraining. Onder hen Eyong Enoh en Daley Blind, die werken aan hun herstel. Het geblesseerde duo lijkt op de goede weg. Maarten Steke- lenburg en Gregoij' van der Wiel trainen met het Nederlands elftal in de Amsterdam ArenA. Algemeen directeur Rik van den Boog, hoofdtrainer Marco van Basten en manager technische zaken Danny Blind voeren een 'pittig, maar goed gesprek' met een afvaardiging van de Ajax-supporters. Het gesprek vindt plaats naar aanleiding van de slechte reeks die Ajax de laatste vier wedstrijden heeft neergezet. Jong Ajax speelt met 1-1 gelijk bij Jong FC Groningen. De ploeg blijft koploper. Dinsdag 10 februari Simon Tahamata verlaat Ajax aan het einde van het seizoen. De techniektrainer van de jeugdopleiding vertrekt voorvijf jaar naar Al Ahly in Saoedi-Arabië, waar hij dezelfde functie gaat bekleden. Mira- lem Sulejmani wint met Servië de vriendschappelijke uitwedstrijd tegen Cyprus met 2-0. Woensdag 11 februari Robbert Schilder vertrekt aan het einde van dit seizoen naar NAC Breda. Gregory van der Wiel debuteert voor Oranje, dat in Tunis met 1-1 gelijkspeelt tegen Tunesië. De Ajacied komt vijf minuten voor tijd in het veld. Maarten Stekelen burg keept de hele wedstrijd. Oud-Ajacied Klaas Jan Huntelaar scoort voor Nederland. Jan Vertonghen en Thomas Vermaelen winnen met de Rode Duivels met 2-0 van Slovenië. Bruno Silva en Luis Suarez winnen met Uruguay met 3-2 van Libië. Edgar Manucharyan speelt op Cyprus met Armenië met 0-0 gelijk tegen Letland. Donderdag 12 februari Nog niet alle Ajacieden verschijnen weer op het trainingsveld. Veel teruggekeerde internationals werken binnen een training af. Jong Ajax wint in de Kuip met 1 -0 van Jong Feyenoord door een door Kennedy benutte strafschop. Zaterdag 14 februari Ajax Al verliest met 3-1 van AZA1 en loopt daarmee tegen de eerste thuisnederlaag van het seizoen aan. Zondag 15 febrttari Ajax is heer en meester in de Klassielzer en boekt in de Amsterdam ArenA een 2-0-overwinning op Feyenoord door doelpunten van Thomas Vermaelen en Urby Emanuelson. Maandag 16 februari Jong Ajax wint de uitwedstrijd tegen Jong NEC met 3-1. Ismail Aissati maakt zijn rentree. Dinsdag 1 7 februari Ajax contrac teert de jeugdspelers Johan Kappelhof Timothy van der Meiden, Aras Özbiliz en Tom Overtoom. Tegen Feyenoord bewees Leonardo zijn waarde als invaller. De Braziliaan verving na rust de grieperige Micky Sulejmani. Nog in de eerste minuut na de hervatting bediende 'Leo' zijn spits Suarez op maat. De Uruguayaan werd op de valreep gestuit door een Feyenoorder.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 8