De supporter aan het woord fö^ï&AmlSm iif g| vW SUPPORTER: MICHELLE TEUNISSEN ffp 38 W MIJNAJAX Supporters zijn er in alle soor ten en maten, ledereen beleeft Ajax op zijn eigen manier. In de Ajax-media komen de suppor ters aan het woord over hün club. in deze aflevering vertelt Michelle Teunissen wat Ajax voor haar betekent. Fan van Ajax sinds: Met wie kijk je naar de wedstrijden van Ajax? Mooiste Ajax-moment: Mooiste Ajax-doelpunt: f f Favoriete Ajax-speler op dit moment: Favoriete Ajax-speler uit de historie: Favoriete club naast Ajax? Ajax is voor mij... 'MET DE PAPLEPEL INGEGOTEN' Leeftijd: 17 jaar Woonplaats: Best Seizoenkaarthouder? Ja, sinds acht jaar heb ik een seizoenkaart. Samen met mijn vader en oom sla ik geen wedstrijd over. We zitten in vak 420, omdat we daar een goed overzicht op het veld hebben. 'Ik ben al mijn hele leven voor Ajax. Mijn vader heeft dat mij met de paplepel ingegoten. Ik vind Ajax een supermooie club met een geweldige historie. We hebben thuis alle dvd's met seizoensoverzichten en mooiste doelpunten. De dvd van het succesjaar 1995 is mijn favoriet.' 'Ik ga altijd samen met mijn vader en oom naar de ArenA. De uitwed strijden probeer ik vaak live via de computer te kijken. Mijn vader kijkt dan met mij mee. Ik houd me nog redelijk rustig, maar mijn vader zit soms flink te mopperen. Wanneer we hebben verloren, zijn we allebei chagrijnig. Gelukkig is mijn hele familie voor Ajax en wordt er dus re kening mee gehouden.' 'De bekerfinale in 2007 tegen AZ. De sfeer in het stadion was prachtig en het was enorm spannend. Bij de penaltyserie kwamen bij alle toeschouwers emoties los. Het was een lange dag, want wij moesten met de combiregeling van Best naar Amsterdam en van daaruit met een omweg naar Rotterdam. Het is de reis zeker waard geweest. Het was één groot feest. Ook de overwinning op PSV dit seizoen was een mooi moment. Het was een tijd geleden dat we thuis een competitiewedstrijd van PSV hadden gewonnen. Wanneer het dan lukt met maar liefst 4-1 is dat fantastisch.' 'De hakbal van Rafael van der Vaart tegen Feyenoord. Het wasjgowieso een mooie aanval en die maakte hij geweldig af. Het doelpunt van Patrick Kluivert in de Champions Leaguefinale tegen ACJMiJan ook bijzon Ik heb de winst helaas niet bewust meegemaakt, maar kan mij een voorstel ling maken van het enorme feest dat dit doelpunt heeft opgeleverd.' 'Jan Vertonghen. Hij is dit jaar enorm vooruit gegaan. Je komt hem niet voorbij. Daarbij is hij niet alleen een verdediger, maar is hij ook op het middenveld inzetbaar. Jan Vertonghen staat er altijd voor het elftal.' 'Cristian Chivu. Dat was niet alleen een goede voetballer, maar ook een knappe, haha! Ongeveer zeven jaar geleden ben ik na afloop van een trai ning met hem op de foto gegaan. Dat was voor mij erg bijzonder. Ik stond te trillen op mijn benen. Deze foto heeft een mooie plek in mijn plakboek gekregen. Vroeger had ik ook een grote ingelijste poster van Chivu op mijn kamer hangen. Een tijd geleden sprak ook Fred Grim als keeper mij aan. Ook met hem sta ik op de foto.' 'Wilhelmina Boys uit Best. Ik voetbal zelf in Meiden BI. Ook ga ik re gelmatig bij het eerste kijken, omdat mijn vriend in dat elftal speelt. In het buitenland heb ik geen favoriete club. Ik volg alleen de Nederlandse competitie en natuurlijk vooral Ajax.' 'Mijn hele leven. Wanneer Ajax in de zomer of winter niet speelt, dan mis ik het. Ik verlang dan weer naar de sfeer in de ArenA. Ook volg ik desclub op de voel. Ik houd het nieuws op teletekst en internet altijd gotfcl iri-cfe gaten/ NL. -

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 36