JUniOR CLUB Website www.fcgroningenjuniorclub.nl FC Groningen Junior Club: www.fcgroningen.nl 71 Wat is de FC Groningen Junior Club? De FC Groningen Junior Club is een club, die speciaal is gemaakt voor de jongste fans van FC Groningen. Kinderen tot 12 jaar, kunnen zich voor deze super leuke club opgeven! De Junior Club regelt onder andere activiteiten als meelopen met de spelers het veld op of penalty's nemen in de rust in een vol stadion! Ook organiseren wij onder andere voetbalgolf, beachsoc- cer, sinterklaas en nog vele andere hele leuke activiteiten! Dus meld je aan, en wordt ook lid van de FC Groningen Junior Club! Dit kan via onze website. Een grote fanclub zoals de FC Gro ningen Junior Club heeft natuurlijk haar eigen website. Op de website www.fcgroningenjuniorclub (ook te bereiken via de website van FC Groningen) staat alle informatie over de Junior Club. Je kunt hier informatie vinden over het lidmaat schap, over het geven van een feestje op het stadion, het fotoboek en elke eerste maandag van de maand vanaf 12 uur kun je hier het nieuwe activteiten schema vinden. Op dit moment kunt je je opgeven voor: de Peuter en Kleuter Bios (6 februari), Het zaalvoetbal toernooi (16 en 17 februari), een bezoek aan het stripmuseum (18 februari), een bezoek aan Speelstad Oranje (20 februari) en de film "Hondenhotel (4 maart). Ben je benieuwd naar deze activiteiten of wil je je opgeven voor iets? Kijk dan snel op onze site! Line- up De volgende deelnemers lopen vandaag hand in hand met de elf spelers van FC Groningen tegen Ajax het veld op: Jörn Oosting Robbin Snippe Wilco Medema Stef Meins Mare Procee Rohan Dijk Larissa Dijk Harry Strockmeijer Jesse de Vries Ids Hannema Cas Pienter Referee Escort Leon Roossien Lorenzo Salvo Pascal ten Hoove Shoot out Tom Kruize Emily Smid Nick Gelderloos Yorick Roelofs Vincent Brongers eredivisie

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 73