A/ét «wel»* Tandartsenpraktijk "De Verbetering" Spack- en sierpleisterwerk in vele kleuren! De Verbetering 10 9744 DZ Groningen tel. (050) 55 30 300 www.deverbetering.nl info@deverbetering.nl Vandaag zijn we onderweg naar een stukadoors-project van Spackbedrijf 't Loug in de nieuwbouwwijk De Vosholen in Hoogezand. Binnen hebben we op de werkvloer een gesprek met Nus Manuhutu, die samen met compagnon Peter Pot, in oktober 2005, Spack-bedrijf 't Loug overnam. We volgden de mannen een hele dag lang! Binnen is het een drukte van belang. In de nieuwbouw-woning die binnenkort moet worden opgeleverd, leggen de stukadoors van Spackbedrijf 't Loug de laat ste hand aan het afplakken, want voordat ze kunnen beginnen met het opspuiten van het pleister werk, het zogenaamde spacken, moet alles eerst goed worden afgeschermd met afdekfolie. "Daar gaat een heleboel tijd inzit ten. maar is uiterst belangrijk. Bij een woning als deze, kunnen we de klus in één dag klaren", aldus Nus Manuhutu. -Als je wilt zien hoe het er hier straks komt uit te zien. moet je vanmiddag nog even terugkomen om foto's te maken van het uiteindelijke resul taat. Naast onze stukadoorswerk zaamheden kunnen we momen teel ook tegels zetten, wat een mooie aanvulling is op onze core- business. En bovendien zijn we een samenwerkingsverband aangegaan met Bouwbedrijf Breurken uit Sappemeer". Hoeka Zilverspack "We werken hier nu met Zilverspack", zo vertelt Peter Pot met enige trots in zijn stem, "een product dat we zélf hebben ontwikkeld in samenwerking met Relius Hoeka. Het is een fantastisch product, waarmee uitstekend is te 'messen' en te kwasten. Het heeft een laag verbruik van slechts 1,6 kilo per m? en geeft tijdens de verwerking heel weinig nevel en geur. Na droging krijg je een uitstekend witresultaat. Hoeka Zilverspack laat zich korrelen tot een mooie scherpe structuur. Ons spackwerk doen we al vanaf 5,- per m;'. Een mooi resultaat 's Middags zijn we nog even teruggekomen om foto's te maken van het uiteindelijke resultaat. Inmiddels wordt al het afdekfolie verwijderd en worden de vloeren schoon-geveegd. Ook de kersverse eigenaar van de nieuwbouwwoning was ter plekke en zeer tevreden over het resultaat. Meer informatie? Spackbedrijf 't Loug Ruitenweg 13a 9619 PL Froombosch T 0598-380982 M 06-51234971 www.spackbedrijf.com

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 59