commcRcic Paradiso bedrijfsvloeren Beilen start bedrijfstak betonwerken Hattrick's Club lid Paradiso bedrijfsvloeren uit Beilen heeft zich de afgelopen jaren gespe cialiseerd in het storten en afwerken van betonvloeren in al zijn verschijningsvormen. Dus van ruwstort tot het esthetisch vormgege ven van de bedrijfsvloer. Doordat Paradiso bedrijfsvloeren ook een vestiging in Amersfoort heeft, kan het bedrijf haar relaties uit het grootste deel van Nederland uitstekend van dienst zijn. "peil". Dit houdt niet in dat er door het bedrijf geen wandjes of kolommen meer gemaakt zul len worden, maar we de verzorging van comple te betonskeletten van enkele verdiepingen hoog is nog niet aan de orde. De calculatie, organisa tie en planning blijft gebeuren vanaf de locatie Beilen. Hier is ook onze nieuwe bedrijfstak Paradiso Betonwerken B.V. gehuisvest. Bij Paradiso Bedrijfsvloeren kunt u terecht voor: uitzetten van bouw- en heiwerk, verzorgen heiwerk, funderingswerken, liftputten, mestkel- ders, bedrijfsvloeren. Kortom voor het gehele betonwerk kunt u bij Paradiso terecht. Van fun dering tot afwerkvloer. Meer informatie? Neemt u dan contact op met Dhr. A. Etten 0593 - 526733. Sinds 1 januari '09 heeft de FC Groningen sponsor een nieuwe bedrijfstak toegevoegd aan de organisatie. Door de vele aanvragen besloot de directie om een uitvoerder (dhr. J. Siegers) aan te trekken op het gebied van betonwerken. Door zijn jarenlange ervaring is dhr. Siegers voor velen absoluut geen onbekende meer. De heren Etten en dhr. Siegers zullen zich met de nieuwe bedrijfstak Paradiso Betonwerken B.V. voornamelijk richten op het betonwerk tot irndiso Ossebroeken 11N 9411 VR Beilen/Amersfoort Tel. 0593-526733/ Fax 0593 - 526565 E-mail arjen@paradisobedrijfsvloeren.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 50