DC HOOFDROLSPCLCR tegenstanders na de winterstop ook punten kunnen halen, dan weet ik zeker dat we in de top-6 zullen eindigen." Daar heeft Ajilore ook nog een uitleg bij. "We kunnen als team namelijk beter. In fases van wedstrijden hebben we dat laten zien. We moeten nu nog zorgen dat het ook punten gaat opleveren. Een overwinning op een van de clubs die boven ons staan, zou enorm veel ver trouwen geven. De thuiswedstrijd tegen Ajax is daarvoor de eerste mogelijkheid. We hebben allemaal een droom en dat is volgend jaar Europees voetbal spelen. Daar zullen we alles voor doen." Doelstelling Daarmee gaat de middenvelder, kortweg 'Femi' genoemd, iets verder dan de daadwerkelijke doelstelling, het bereiken van de play-offs. "Als het meezit, kunnen we ons direct plaat sen. Maar als we de play-offs moeten spelen, dan gaan we die natuurlijk in om te winnen. De selectie is bijna fit en we hebben voldoen de kwaliteit om dat te doen. Ik persoonlijk hoop een zo goed mogelijke bijdrage te leveren aan het team en daarnaast misschien nog wat doelpunten te scoren." Tegen Roda JC scoorde Ajilore zijn eerste treffer in het groen-wit. "Tegen Ajax wordt het een zware wedstrijd, maar als we in de top willen meedraaien, dan moeten we minimaal een punt pakken tegen hen. We gaan er alles aan doen om het Ajax zo pvjjj lastig mogelijk te maken. In het afgelopen halfjaar heb ik zelf een heleboel geleerd over de tegenstanders in de Eredivisie. Het tempo ligt hier een stuk hoger dan in Denemarken en ook de handelingssnelheid. Het zijn stuk voor stuk zwaardere tegenstanders. Daaraan

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 16