K HOOFDROLSPELER Ajilore: 'Laten zien wat we waard zijn' Afgelopen zomer werd hij aangetrokken als duurste aankoop ooit in de historie van FC Groningen. Controlerende midden velder Oluwafemi Ajilore heeft er inmid dels een halfjaar opzitten bij zijn nieuwe club. De 24-jarige Nigeriaan vierde zijn verjaardag vorige week met een gelijk spel bij Sparta Rotterdam. "Tegen Ajax moeten we het beter doen." www.fcgroningen.nl Terugkomend op de ontmoeting van vorig weekend, heeft Ajilore daar nog steeds geen goed gevoel bij. "Het was best teleurstellend dat we punten verloren aan Sparta. We hadden de drie punten voor het grijpen en hebben het laten lopen. Dat is een beetje frustrerend, want we hebben binnen de groep namelijk wel de kwaliteiten om van Sparta te winnen. Mis schien zijn we de wedstrijd wel ingegaan met teveel vertrouwen," vermoedt Ajilore. Belangrijk En dat zou dan gebeurd moeten zijn op basis van twee prima weken voorbereiding op de tweede seizoenshelft. "Met name voor mij per soonlijk was het heel belangrijk om zo'n lange periode met de groep mee te maken. Door de Olympische Spelen heb ik de voorbereiding en de eerste competitiewedstrijd gemist. En door interlandverplichtingen en een kleine blessure ben ik niet helemaal topfit geweest." "Nu merk ik gelukkig aan mezelf dat het een stuk beter gaat. Eigenlijk voel ik me elke dag woord fitter. Op het trainingskamp hebben het team en ikzelf beter aan elkaar kunnen wennen. Ik denk dat dit zich de komende tijd zal gaan uit betalen. Ik weet bovendien ook wat er van me verwacht wordt. En dat breng ik nu in de prak tijk." Top-6 Terugkijkend op de eerste helft van de compe titie weet Ajilore dat er meer in had gezeten, dan de zevende plaats op de helft van de rit. "We zijn het seizoen heel goed begonnen en stonden op een gegeven moment zelfs boven aan. Daarna hebben we allemaal belangrijke wedstrijden verloren. Als we tegen de top- eredivisie

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2009 | | pagina 15