UITSLAGEN GROEP F
PROGRAMMA UEFA CUP
STANDEN
w
w
w
w
w
UEFA CUP NA DE WINTERSTOP
SPEELSCHEMA
40 AJAX KICK OFF
23 oktober 2008
Aston Villa - Ajax 2-1
MSK Zilina - Hamburger SV 1-2
6 november 2008
Ajax - MSK Zilina 1-0
Slavia Praag -Aston Villa 0-1
27 november 2008
Hamburger SV - Ajax 0-1
MSK Zilina - Slavia Praag 0-0
4 december 2008
Slavia Praag - Hamburger SV 0-2
Aston Villa -MSK Zilina 1-2
Woensdag 17 december
E AC Milan
E Portsmouth
F Ajax
F Hamburger SV
G Saint-Etienne
G Club Brugge
H Deportivo
H Feyenoord
- VfL Wolfsburg
- sc Heerenveen
- Slavia Praag
- Aston Villa
-Valencia
- FC Kopenhagen
- Nancy
- Lech Poznan
Donderdag 18 december
A Santander - Manchester City
A Paris ST-Germain - FC Twente
B Olympiakos
B Benfica
C Sampdoria
C VfB Stuttgart
D Tottenham
D NEC
- Hertha BSC
- Metalist Charkov
- Sevilla
- Standard Luik
- Spartak Moskou
- Udinese
GROEP A
IVI
W
G
V
P
DV
DT
GROEP E
IVI
W
G
V
P
DV
DT
1 Manchester City
3
2
1
0
7
5
2
1 VfL Wolfsburg
3
3
0
0
9
11
5
2 FC Twente
3
2
0
1
6
5
4
2 AC Milan
3
2
1
0
7
6
3
3 Schalke 04
4
1
1
2
4
5
6
3 Sporting Braga
4
2
0
2
6
7
5
4 Santander
3
0
2
1
2
3
4
4 Portsmouth
3
0
1
2
1
4
8
5 Paris Saint-Germain
3
0
2
1
2
3
5
5 sc Heerenveen
3
0
0
3
0
3
10
GROEP B
M
G
V
P
DV
DT
GROEP F
M
W
G
V
P
DV
DT
1 Galatasaray
4
3
0
1
9
4
1
1 Hamburger SV
3
2
0
1
6
4
2
2 Metalist Charkov
3
2
1
0
7
2
0
2 Aston Villa
3
2
0
1
6
4
3
3 Olympiakos Piraeus
3
1
0
2
3
5
3
3 Ajax
3
2
0
1
6
3
2
4 Hertha BSC
3
0
2
1
2
1
2
4 MSK Zilina
4
1
1
2
4
3
4
5 Benfica
3
0
1
2
1
2
8
5 Slavia Praag
3
0
1
2
1
0
3
GROEP C
M
G
V
P
DV
DT
GROEP G
M
G
V
P
DV
DT
1 Standard Luik
3
3
0
0
9
5
0
1 Saint-Etienne
3
2
1
0
7
7
2
2 Sevilla
3
2
0
1
6
5
1
2 Valencia
3
1
2
0
5
6
2
3 VfB Stuttgart
3
1
1
1
4
3
3
3 Club Brugge
3
0
3
0
3
2
2
4 Sampdoria
3
1
1
1
4
3
5
4 FC Kopenhagen
3
0
2
1
2
3
5
5 Partizan Belgrado
3
0
0
4
0
1
8
5 Rosenborg BK
4
0
2
2
2
1
8
GROEP 0
M
G
V
P
DV
DT
GROEP H
M
G
V
P
DV
DT
1 Udinese
3
3
0
0
9
6
2
1 CSKA Moskou
4
4
0
0
12
12
5
2 Tottenham Hotspur
3
2
0
1
6
5
2
2 Nancy
3
1
1
1
4
8
6
3 NEC
3
1
0
2
3
4
5
3 Deportivo
3
1
1
1
4
4
4
4 Spartak Moskou
3
1
0
2
3
3
4
4 Lech Poznan
3
0
2
1
2
4
5
5 Dinamo Zagreb
4
1
0
3
3
4
9
5 Feyenoord
3
0
0
3
0
1
9
De nummers 1, 2 en 3 van iedere groep gaan door naar de knock-outfase. Bij deze 24 clubs worden de acht nummers 3
van de groepsfase van de UEFA Champions League gevoegd, zodat totaal 32 clubs na de winterstop verder bekeren in het
UEFA Cuptoernooi. De loting voor de ronde met 32 clubs ('zestiende finales') en de ronde met 16 clubs ('achtste finale')
vindt op vrijdag 19 december (13:00 uur) plaats te Nyon.
Ronde van 32
Wedstrijd 1
Wedstrijd 2
Ronde van 16
Wedstrijd 1
Wedstrijd 2
Kwartfinales
Wedstrijd 1
Wedstrijd 2
Halve finales
Wedstrijd 1
Wedstrijd 2
Finale
Istanbul
18/19
26
12
18/19
februari
februari
maart
maart
16
30
7
20
april
april
april
mei
mei
AJAX - NAC BREDA/SLAVIA PRAAG