PUZZEL _r Ajax sinds 12 november 2008 óf EEN GESIGNEERD AJAX-SHIRT! lste PRIJS 2de PRIJS Woensdag 12 november Ajax en FC Utrecht nodigen eikaars supporters uit. Ah gebaar van goede wil verlenen Ajax en FC Utrecht bij hun onderlinge duels dit seizoen aan 1200 supporters van de uitspelende club gratis toegang. In de derde ronde van het KNVB Bekertoernooi wordt Ajax uitgeschakeld door FC Volendam. In het Kras Stadion valt het enige doelpunt pas in de tweede helft van de verlenging. Marvin Zeegelaar maakt tegen FC Volendam zijn debuut in Ajax 1. Donderdag 13 november Zestien verdachten van de rellen na afloop van de wedstrijd Ajax - NEC op 20 oktober 2007 zijn hoofdelijk aansprakelijk gesteld voor de schade die de groep waartoe zij behoor den heeft aangericht. Zij betalen per persoon een vergoeding van 2700 euro, ongeacht de schade die zij individueel hebben veroorzaakt. In het kader van de Dag van Respect en de Opstapdag ontvangt Ajax veertig ouderen uit Amsterdam Zuidoost. Vrijdag 14 no vember Op 75 -jarige leeftijd overlijdt Ajax' voormalige materiaalman Sjaak Wolfs. Zaterdag 15 november Ajax Al verliest de uitwedstrijd tegen De Graafschap AlIn Doetinchem gaan de Amsterdammers met 2-1 onderuit tegen de ploeg die de wedstrijd begon als de nummer laatst van de jeugdcompetitie. Zondag 16 november In de ArenA wint Ajax met 4-1 van landskampioen I'S V.' Suarez, Sulejmani, Pieters (ei gen doelpunt) en Leonardo verzorgen de Amsterdamse score. Voorafgaand aan de wedstrijd opent Maarten Stekelenburg het visueel gehandicap tenplatform. Maandag 17 november De Raad van Commissarissen van Ajax wil Rik van den Boog benoemen tot algemeen directeur en dientengevolge laten toetreden tot de statutaire directie van de club. Het is de bedoeling dat de nieuwe algemeen directeur op 1 januari 2009 formeel bij Ajax begint. Dinsdag 18 november Ajax ziet vooralsnog af van beëindiging van de beursnotering. Onderzoek wees uit dat een 'delisting' voor Ajax nu niet oppor tuun is vanwege het huidige beurskli- maal. In de Koninklijke Loge neemt Wim Schoevaart het eerste exemplaar in ontvangst van het fotoboek Ajax Wereldclub. Donderdag 20 novem ber Namens Ajax spreken voorzitter Uri Coronel en teammanger David Endt tijdens het afscheid van Sjaak Wolfs op de Nieuwe Oosterbegraafplaats in Amsterdam. Vrijdag 21 november Tot grote verrassing van de aanwezige mediavertegenwoordigers verschijnt Klaas jan Huntelaar voor het eerst weer op het trainingsveld. De aanvoerder van Ajax scheurde bijna twee weken geleden zijn enkelband af in het duel met Sparta. Zondag 23 november In de ArenA komen drieduizend kinderen met hun ouders bijeen voor de eerste editie van het grote Sinterklaasfeest van Ajax' erelid Wim Schoevaart nam het eerste exemplaar van het aan hem opgedragen fotoboek Ajax Wereldclub in ontvangst. de Ajax Kids Club. In een rechtstreeks duel om de koppositie trekt AZ aan het langste eind door Ajax in Alkmaar met 2-0 te verslaan. Maandag 24 novem ber Enkele dagen na zijn terugkeer op het trainingsveld heeft Klaas jan Huntelaar weer contact met de bal. 1 2 3 4 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 29 Heeft u geen internet, dan kunt u uw oplossing ook sturen naar Ajax Kick Off, o.v.v. puzzel FC Utrecht, Postbus 12522,1100 AM Amsterdam-Zuidoost Los deze puzzel op en maak kans op een prachtig gesigneerd Ajax-shirt! Als je de puzzel hebt opgelost, vormen de letters uit de gele vakjes een woord. Dit woord vul je in op het formulier dat te vinden is op www.ajax.nl/prijsvraag. HORIZONTAAL 2 Maakte onlangs zijn debuut in het Oranje-doel - 5 De topschutter van FC Twente raakt op stoom - 8 Europees Kampioenschap - 9 Vorig seizoen nog topscorer bij FC Utrecht -11 Assistent Technisch Management bij FC Twente -12 Voorganger van Willem van Hanegem als coach bij FC Utrecht -14 Oud-coach van FC Utrecht die één interland bondscoach was -15 Rechtsback van FC Utrecht -17 FC Utrecht-speler die in 2002 deel uitmaakte van het kampioensteam van Ajax - 20 Braziliaanse aanvaller, scoorde vijf doelpunten tijdens de WK eindronde van 1986 - 23 Omniworld-coach die zijn loopbaan bij Ajax wegens een geperforeerde long ooit moest afsluiten - 25 Stadion van FC Utrecht - 27 Foeke Booy speelde ooit in deze Belgische plaats - 28 Rugnummer van Dickoh en Vertonghen - 29 Technisch Directeur bij FC Utrecht VERTICAAL 1 Tsjechische international die in 1996 tot de beste aanvallers op het EK in Engeland behoorde - 2 Voetbal Organisatie - 3 Naar deze club stapte Ricky Kruys deze zomer over - 4 Een van de fusiepartners binnen FC Utrecht - 6 FC Utrecht-verdediger die mede bij Ajax werd opgeleid - 7 Bredase titelkandidaat? -10 Oud-Ajacied in Utrechtse dienst -12 Technisch manager bij Ajax -13 Laatste competitietegenstander van FC Utrecht in dit seizoen -15 In deze Amerikaanse stad speelde Willem van Hanegem bij de 'Sting' -16 Zelfs de bijnaam van Edwin van der Sar is vol eenvoud -17 Vrij Eendracht, club uit Stabroek -18 Niet Aanwezig -19 Vorig jaar verantwoordelijk voor de meeste assists bij FC Utrecht - 21 Brits (old-timer) automerk, populair bij Engelse voetballers - 22 Nigeriaanse verdediger, kwam via Auxerre in 1997 naar Inter Milaan - 23 Oud-speler van AC Milan en voormalig Frans international - 24 Braziliaans talent, actief bij Frosinone en er de Kaka van de Serie B genoemd - 26 Zaterdagclub uit Ouddorp. AJAX KICK OFF 07 AJAX - FC UTRECHT

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 6