KLHflS JflN HUNTELHflR Uia een e-mail aan de uuebsite van Rjax konden supporters een vraag stel len aan Klaas Jan Huntelaar. De spits vertelt onder meer over zijn mooiste doelpunt ooit en over zijn ujens om na zijn actieve voetballoopbaan jeugd te gaan trainen. 0 OO Ajax - Ho S\ l http://www.ajax.nl/home_nl.html UJat kun je het best doen als het wat moeilijker gaat met het maken uan doelpunten? Stefan ter Heege, Delden 'Je moet gewoon blijuen uoetballen. In eerste instantie moet je als spits je werk blijuen doen en je moet blijuen loeren op die kans. Scherp zijn, dat is belangrijk.' Is het werken met een trainer die self aanualler is geweest prettiger dan met een die dat niet is geweest? Theo van Eert, Nijmegen 'Absoluut. Marco uan Basten heeft als spits op een heel hoog niueau gespeeld. ÜJe praten ueel ouer de inuulling uan de spitspositie. Het is natuurlijk altijd handig om tips te krijgen uan deze trainer.' UJie was jouw idool? Kimberly van Klingeren, Rlmere 'Ik was helemaal gek uan Dennis Bergkamp. Dat uond ik een mooie speler. Toen hij naar het buitenland uertrok werd ik als Ajax-supporter fan uan Patrick Kluiuert. Kluiuert was echt een pure spits.' Wat uind je uan de uerhuizing uan Vak410? Hans Ueldsema, Zwolle 'Dat is mooi. Het is nu één groot front aan de zuidkant uan het stadion en dat zorgt uoor enorm ueel sfeer. Dat werkt positief op het team en helpt ons echt ouer bepaalde momenten in een wedstrijd heen.' Wat is je mooiste doelpunt ooit? Remco Haas, Amsterdam 'Dan kom je toch uit bij mijn omhalen. Tegen Roda JC en Heracles heb ik zo gescoord, maar de mooiste was met Jong Oranje tegen Jong Engeland. Toen raakte ik 'm echt perfect.' Je speelt uaak met lange mouwen, ook in de zomer. Heeft dit een bepaalde reden? Chi-Mon Chang 'Het klopt dat ik altijd shirt met lange mouwen draag. Ik uoel me ge woon lekkerder als een shirt strak om mijn armen zit. Een goed geuoel is belangrijk; ik moet tijdens een wedstrijd niet bezig zijn met mijn shirt of andere randzaken.' 'Met wie kan je het best opschieten in het team? Jedïdja Prins, Steenwijk 'Met Maarten Stekelenburg en Dennis Gentenaar. Allebei keepers inder daad. Je moet toch iemand hebben die zo gek is om in het doel te gaan staan als ik op doel knal hè? Met hun doe ik ook buiten het uoetballen om uaak leuke dingen.' Vind je het beter om met een aanuallende middenuelder te spelen? Jesse Kiers, Amsterdam 'Voor een spits is dat wel fijn. Dan heb je altijd iemand in de buurt om euentueel aan te spelen. Anders sta je zo op een eiland uoorin en weetje bij uoorbaat al dat je een erg lastige wedstrijd tegemoet gaat.' Welke club zou je in de uolgende ronde uan de UEFA Cup willen treffen? Kelly Moerman, Delfgauw 'Natuurlijk heb je het liefst een makkelijke tegenstander, maar die zijn er niet ueel in de uolgende ronde uan de UEFA Cup. Daarom lijkt mij AC Milan leuk. Een zware tegenstander, maar wel een mooi affiche.' Waar zie je jezelf ouer tien jaar en wat heb je dan gepresteerd? Arnold UJittenberg, Moorhout 'Dan ben ik 35 en ik denk dat ik net gestopt ben met uoetballen. Eerst ga ik ueel reizen en tijd maken uoor mijn familie. Daarna lijkt het me leuk om jeugdtrainer te worden. Dat kleine spul is zo heerlijk enthousiast. Qua prijzen hoop ik een kampioenschap te hebben geuierd met Ajax en een prijs te hebben gepakt met het Nederlands elftal. Ook hoop ik bij een mooie buitenlandse club te hebben gespeeld.' Wat zijn de drie mooiste momenten uit je uoetbalcarrière? Cynthia Stanco, Limmen 'Dat zijn mijn ouerstap uan AGOVV naar Heerenueen, de transfer uan Heerenueen naar Ajax en natuurlijk mijn debuut uoor Oranje tegen Ierland.' AJAX KICK OFF 35 AJAX - FC UTRECHT

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 33