Waar is de bal? Vf Win een oefenwedstrijd van jouw club tegen AZ Steun de AZ Vrouwen mmmmm Bij AZ - FC Twente is de amateurdubactie van Fans van A tot Z van start gegaan. Aan de actie doen 170 voetbalverenigingen uit Noord-Holland mee. Het doel is om zoveel mogelijk Fans van A tot Z te werven en zodoende kans te maken op fantastische dubprijzen. Spelers, supporters, vrijwilligers; iedereen kan gratis Fan van A tot Z worden en zo een AZ Clubcard en nog veel meer gratis AZ-voordelen bemachtigen. Zorg daarnaast dat jij als (seizoen)dubcard-houder van AZ je favoriete amateurclub aangeeft in je digitale account Mijn AZ op www.az.nl, om zo jouw amateurclub te steunen. Kijk op www.fansvanAtotZ.nl voor meer informatie. Nick van der Velden bereikte vorige week zondag een jubileum in het uitduel met Vitesse. De middenvelder speelde in Arnhem zijn 100e competitiewedstrijd in zijn profcarrière. De geboren Amsterdammer verdedigde eerder het shirt van RKC Waalwijk en FC Dordrecht. De Zeeuw en Martens Demy de Zeeuw kan vandaag zijn 100e eredivisiewedstrijd voor AZ spelen. Maarten Martens staat voor aanvang van AZ - Ajax op 74 officiële wedstrijden voor de Alkmaarders. El Hamdaoui en Koenders Mounir El Hamdaoui kan tegen Ajax zijn 125e competitiewedstrijd in het betaald voetbal spelen. De teller van Milano Koenders geeft momenteel 49 competitieduels aan. De AZ Vrouwen nemen het donderdag in het DSB Stadion op tegen ADO Den Haag. De ploeg van trainer Ed Engelkes won eerder dit seizoen in de Hofstad met 0-1 door een treffer van Chantal de Ridder. Aftrap AZ Vrouwen - ADO Den Haag Vrouwen begint om 19:30 uur. De toegang tot het DSB stadion is gratis. Maak kans op een item van Herry Berry gesigneerd door Mounir El Hamdaoui Op de foto zie je Mounir El Hamdaoui in actie. Herry Berry hebben de foto per ongeluk verkeerd afgedrukt en nu ontbreekt de bal! Weet jij in welk vakje de bal hoort? Geef ons het goede antwoord en maak kans op een leuk item van Herry Berry gesigneerd door Mounir El Hamdaoui. Denk jij het antwoord te weten, ga dan naar de vernieuwde website van AZ en stuur een berichtje door op de brievenbus van Herry Berry te klikken. Vermeld hierin duidelijk het antwoord door de letter en het nummer van het vakje te vermelden waarin de bal volgens jou hoort. Bijvoorbeeld letter 'A' en nummer '1' wordt 'A1'. Vermeld ook duidelijk je naam, lidnummer en maat en wie weet ben jij dan de gelukkige winnaar! Jop van der Bijl gaf het goede antwoord op de prijsvraag in d het antwoord E1 heeft hij een shirt van Hérry Berry gew Sergio Römero! Alleen de prijswinnaar krijgt bericht. AZ Speelt 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 5