H VINTERSPORF Naam: Bernard Hofstede Geboortedatum: 22 september 1980 Geboorteplaats: Tegelen, Nederland Nationaliteit: Nederland Positie: Middenveld Contract tot: "Ik reken op een uitverkocht huis. Dat geeft je als speler toch een goed gevoel als je het veld opkomt. Ik heb trouwens geen klagen over de op komst en de steun van onze suppor ters. Dit seizoen zijn ze elke wedstrijd tot het eindsignaal blijven zitten. Ik kan me wel wedstrijden uit het ver leden herinneren dat een groot deel van onze supporters op de Noord- en Zuidtribune tien minuten voor tijd vertrok als we op achterstand kwa men. Dat ze dit seizoen blijven zitten, bewijst dat we ze weten te boeien met ons spel." Op de website van Fanatix prees niet elke actieve bezoeker je de hemel in voor je spel tegen De Graafschap. Doet datje wat? "Ik lees dat allemaal niet'; zegt de inïe- gelen geboren Limburger die zes jaar in de hoofdmacht van VW acteerde (68 goals), twee seizoenen bij Heracles op de loonlijst stond en aan zijn derde seizoen bij FC Volendam (21 goals) is begonnen. In de schijnwerpers Boos In de thuiswedstrijd tegen De Graaf schap werd Hofstede gewisseld. "Ik was daar op dat moment boos over, maar de trainer heeft me later uitge legd waarom hij me eraf had gehaald. Sinds de wedstrijd tegen AZ ben ik voor mijn gevoel elke keer beter gaan spelen. Tuurlijk maak je weieens een foutje, maar dat doet elke speler. Te gen De Graafschap hadden we niets aan een gelijkspel. De wissels pakten goed uit en we pakten de drie punten. Daar ging het om!" Is er een verschil tussen Stanley Menzo en Frans Adelaar als trainer? "Adelaar praat veel meer dan Stanley en houdt van een dolletje op zijn tijd. Dat komt de sfeer ten goede. Niet dat Menzo nooit een grapje maakte. Ik heb hem vorige week nog gesproken. Sinds zijn komst is Cambuur gestegen op de ranglijst. Dan doe je het als trai ner toch goed." THEO TOL

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 7