J VARIA I Twente Thuis - FC Twente - Ajax 17 tiewedstrijd tegen FC Utrecht in De Grolsch Veste. De wedstrijd wordt gespeeld om 19.30 uur. De toegang is vrij. Donderdag 13 november speelt het vrouwenteam van FC Twente de uitwedstrijd tegen Willem II. Eredivisie Live Eredivisie ere dl visie Live is de nieuwe digi- V 4 lr tale televisiezender van de Eredivi sie. Het is een kanaal van de clubs voor de fans. Kijk ieder weekeinde rechtstreeks mee in alle stadions van Nederland. Om abonnee te worden van Eredivisie Live moet je digitale televisie hebben. Digitale televisie is zo goed als overal in Nederland beschikbaar en de kosten zijn nauwe lijks hoger dan voor een standaard analoog televisiepakket. Vaak heeft uw aanbieder zelfs een speciale actie. Ook overstappen is razendsnel geregeld. Eredivisie Live is te ontvangen via Digitenne van KPN, Interactieve TV van KPN, Tele2 TV,UPC en Ziggo. Als je al digitale televisie van één van deze aanbieders hebt kun je Eredivisie Live eenvoudig toevoegen aan je huidige zenderpakket. Eredivisie Live hoopt op korte termijn ook via andere aanbieders de zender te kunnen aanbieden. Via de website www.eredivisielive.nl is alle informatie te vinden. Huisregels De Grolsch Veste In verband met de uitbreiding van De Grolsch Veste en de toename van het aantal SCC-houders heeft FC Twente haar huishoudelijk reglement ver nieuwd. De huisregels zijn te vinden op www.fctwente.nl Programma Jong FC Twente Maandag 3 november speelt Jong FC Twente op het Trainingscentrum in Hengelo de thuiswedstrijd tegen Jong NEC. Het duel begint om 18.30 uur. Maandag 10 november speelt het beloftenteam van FC Twente de uit wedstrijd tegen Jong FC Groningen. FC Twente Vrouwen in De Grolsch Veste Op donderdag eredivisie 6 november vrouwen spelen de vrouwen van FC Twente de competi- Nieuwe editie FC Twente Inside Deze week ontvan gen de supporters van FC Twente de nieuwe editie van de FC Twente Inside. In dit nummer onder meer een groot spelersinterview met Kenneth Perez en een gesprek met nieuwkomer Ronnie Stam.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 17