KARIM BRIDJI 'Een speciale wedstrijd' Wedstrijdactie Heracles Almelo - Ajax "•A/melo' Maar liefst vijf spelers van de selectie van Heracles Almelo hebben in hun voetbalverleden bij AFC Ajax gespeeld: Kwame Quansah, Emmanuel Boakye, Darl Douglas, Sebastiaan Steur en Karim Bridji. Karim heeft de hele jeugdopleiding van Ajax doorlopen. Via een omweg, twee jaar in België, drie jaar Volendam, één jaar Helmond Sport, speelt hij nu alweer voor het derde jaar in Almelo. "Vanavond wordt natuurlijk een specia le wedstrijd, ik heb er negen jaar gevoet bald, de hele jeugdopleiding doorlopen. Elke ontmoeting kom ik weer personen tegen, met wie ik in de jeugd heb samen gespeeld. Maarten Stekelenburg was een teamgenoot en assistent-trainer John van 't Schip was bij de jeugd van Ajax een trainer van me, vanavond kom ik ze als tegenstanders tegen." In de vorige wedstrijd tegen ADO Den Haag viel Karim in de eerste helft geblesseerd uit. "Ik was erg teleurgesteld dat ik de wedstrijd niet kon uitspelen. Het is in elk geval geen scheurtje, alleen een verrekking. Of ik tegen Ajax mee kan doen, is nog een vraagteken. Ik hoop het wel, maar ik weet niet of de wed strijd te vroeg komt." Ajax heeft de afgelopen weken ook veel wedstrijden moeten spelen. Tussen de competitieduels tegen FC Groningen en NEC speelden de Amsterdammers een Europese wedstrijd tegen Aston Villa en vanavond volgt er een weer doordeweekse wed strijd. "Het zal geen gemak kelijke wedstrijd worden voor ons. Ajax is van een ander niveau dan de vorige tegenstander. Heracles Almelo is in goeden doen, de onge slagen status die we in het Polman Stadion hebben, moeten we zien vast te houden. Ajax heeft waarschijnlijk spelers die vermoeid zijn door de vele wedstrijden in korte tijd, maar ze hebben ook goede spelers achter de hand, daar moeten we gebruik van maken. We moeten zien te profiteren van de foutjes die ze maken." Karim Bridji verwacht zeker wel een kans te heb ben tegen Ajax: "Wij hebben een grote selectie, de concurrentie is ook groot, ledereen is gelijkwaardig, posities kunnen door anderen worden overgenomen, zonder dat de kwaliteit daalt. En natuurlijk hebben we het publiek achter ons staan, wat ons extra moti veert. Ik zou zeggen: ga vooral zo door, dan kunnen we nog mooie dingen laten zien!" Tijdens de thuiswedstrijd Heracles Almelo - Ajax is er in de Fanshop een wedstrijdactie. De Heracles Almelo banner pen is te koop van €2,95,- voor slechts €1,95,-. De wedstrijdactie geldt alleen in de Fanshop op woensdag 29 oktober van 13.30 uur tot en met 16.00 uur en één uur voor en één uur na de wedstrijd Heracles Almelo - Ajax. De wedstrijdactie kan niet worden gebruikt in com binatie met andere acties en/of aanbiedingen.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 7