EREDIVISIE LIVE Niets missen van Heracles Almelo Je eigen spandoek aan je huis Mlmelo- Goed nieuws voor alle voetbalfans: Eredivisie Live brengt alle wedstrijden rechtstreeks bij je thuis. Eredivisie Live is het voetbal kanaal van de clubs, voor de fans en is voor iedereen bereikbaar. Met Eredivisie Live hoef je niets meer van Heracles Almelo te missen. Niet alleen worden alle wed strijden live uitgezonden, je blijft ook op de hoogte van alles wat er op en rondom de velden gebeurt. Met voor- en nabeschouwingen, nieuws, analyses, sfeerreportages en nieuwe boeiende voetbalpro gramma's. Programmering Vrijdag en in het weekend kun je genieten van de live wedstrijden met voor- en nabeschouwingen. Gepresenteerd door twee vertrouwde gezichten; Humberto Tan en Jan Joost van Gangelen. Samen met hun gasten en de verslaggevers op het veld zul len ze verslag doen van de wedstrijden. Ook doordeweeks, als er geen live voetbal is, valt er nog steeds een hoop te beleven op Eredivisie Live. Op werkdagen kun je alle samenvattingen zien van in het voorgaande weekend gespeelde wedstrijden. Op maandagavond presenteert Eredivisie Live een dynamische talkshow met Jan Joost van Gangelen. Hij interviewt gasten aan tafel en ook komt het laatste voetbalnieuws aan bod. Alle ins en outs van verschillende clubs komen aan bod in ClubTV. En in het programma "Doordekken" nemen Johan Derksen en Wilfred Genee, op geheel eigen wijze, het nieuws van de dag door. Kijk voor meer informatie over de programmering op www.eredivisielive.nl. Veel bekende gezichten dus bij Eredivisie Live. Ook het commentaar en de analyses zijn in de vertrouw de handen van onder andere Theo Reitsma, Leo Driessen, Jan van Halst, Mario Been, Barbara Barend, Ron de Rijk, Mark van Rijswijk, Michiel Teeling en de Engelse oud-international en BBC-voetbalpresentator Gary Lineker. Kortom met Eredivisie Live haal je het echte voet balgevoel in huis. Bovendien komt het succes van Eredivisie Live rechtstreeks ten goede aan de clubs. Voor iedereen bereikbaar Eredivisie Live is te ontvangen via Digitenne van KPN, Interactieve TV van KPN, Tele2 TV, UPC, Ziggo, CanalDigitaal en Caiway. Daarnaast is Eredivisie Live ook verkrijgbaar bij een aantal kleinere aanbieders. Kijk op www.eredivisielive.nl voor de mogelijkheden of informeer bij je eigen TV aanbieder. Eredivisie Live is dus als overal verkrijgbaar in Nederland. Wat kost het? De prijs voor het Eredivisie Live kanaal varieert per aanbieder tussen de €6,00 en €14,95 per maand. Er kunnen verschillende abonnementen bij verschillen de aanbieders worden afgesloten, dus voor iedere voetballiefhebber is er wel een goede aanbieding. Hoe bestel ik Eredivisie Live? Ga naar de website van Heracles Almelo, klik de ban ner van Eredivisie Live aan en bestel direct! In de campagne van Eredivisie Live staat het spandoek centraal. In de tv-commercial en adver tenties is te zien hoe voetbalfans, die Eredivisie Live kijken, met een spandoek hun clubliefde tot uitdrukking brengen. Ook jij kan nu door middel van een spandoek laten zien van welke club of speler je houdt. Haal een gratis spandoek bij de fanshop, bedenk een originele tekst en hang hem aan je huis. Spelers trekken door straten op zoek naar de beste spandoeken. Als ze bij jou aanbel len, kijk je een jaar lang gratis naar Eredivisie Live. Bovendien kun je een foto van je spandoek op eredivisielive.nl plaatsen, zodat op je span doek gestemd kan worden. Ook zo maak je kans op een gratis jaarabonnement of een van de vele andere prijzen. Kijk voor meer informatie en de actievoorwaarden op eredivisieiive.nl.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 21