NIEUWE FANSHOP WORD LID VAN DE HERAKIDSÜ! Verloting Heracles Almelo TCNCatc In het assortiment zijn ook tal van nieuwe Fanartikelen opgenomen. Wat dacht je van nieuwe shawls, nieuwe pennen, schriften, collegeblok, lunchbeker, broodtrommel, nieuwe cap en nog veel meer. Ook kun je de geheel nieuwe Fanshopbrochure ophalen als je thuis alles nog eens rustig wilt doornemen of je verlanglijstje nog moet maken. Weet jij niets te vragen voor Sinterklaas en de Kerst of moet je nog een leuk en origineel cadeau bedenken? Vooral in deze tijd helpt een bezoek aan de Fanshop of een kijkje in de geheel nieuwe Fanshopbrochure om jezelf of een Heraclied te verrassen. Heracles Almelo leeft als nooit tevoren en om onze supporters meer mogelijkheden te geven onze (nieuwe) Fanshop te bezoeken, hebben wij onze openingstijden fors uitge breid. Naast de gebruikelijke openingstijden van woensdag van 13.30 uur tot en met 16.00 uur en zaterdag van 9.30 uur tot en met 12.00 uur zijn wij nu ook op donderdag en vrijdag van 13.30 uur tot en met 17.00 uur geopend. De openingstijden van de nieuwe Fanshop zijn: Woensdag van 13:30 uur t/m 17:00 uur Donderdag van 13:30 uur t/m 17:00 uur Vrijdag van 13:30 uur t/m 17:00 uur Zaterdag van 9:30 uur t/m 12:00 uur Eén uur voor en één uur na de wedstrijd. Let op: zaterdag 1 november is de Fanshop wegens de verbouwing gesloten! Eerste prijs: Dinerbon Bistro Le Primeur. Tweede prijs: Bloemenbon van De Bloemenschuur. Derde prijs: Een gesigneerde Heracles Almelo bal Inschrijven voor de Herakids kan op werkdagen van 09.00 uur - 12.45 uur en van 13.15 uur - 17.00 uur bij de administratie van Heracles Almelo, ledereen die zich inschrijft krijgt een leuk welkomstgeschenk (t-shirt) en een Herakidspas die recht geeft op het bezoeken van een wedstrijd van Heracles Almelo! Bovendien ontvangt iedere Herakid een poster, een handtekeningenkaart en nog veel meer!!! Een jaar lang lid zijn, kost maar 75,-/.'.' M/me\o' Feestelijke opening nieuwe Fanshop Heracles Almelo Heracles Almelo opent woensdag 5 november om 13.30 uur op feestelijke wijze de deuren van de compleet nieuwe en vergrote Fanshop. Tijdens deze officiële ope ning kun je tussen 13.30 uur en 14.00 uur een handtekening scoren van twee selectiespelers van onze trots, wie dat zijn blijft nog even een ver rassing. Bij een aankoop in de Fanshop krijgt men een gratis elftalposter van Heracles Almelo ter waar de van 2,50 cadeau. Bij een minimale besteding van 50,- krijg je ook nog eens een sloffie (zie foto) ter waarde van 5,95. Speciaal voor de Herakids die in de nieuwe Fanshop iets kopen, staat een grabbelbak klaar met leuke Heracles Almelo Fanartikelen. De Herakids kunnen hier gratis iets uit grabbelen! Dit kan alleen op vertoon van je Herakidspas seizoen 2008/2009.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 19