dejo www.dejo.nl Voor de aftrap vervolg in totaal 24 competitiewedstrijden voor Ajax, waarin hij 4 keer scoorde. In de tweede wedstrijd van de play offs in de ArenA stond Ajax wederom aan de goede kant van de uitslag. Het werd 3-1, mede dankzij twee doelpunten van Kenneth Perez. Daarna werd Ajax overigens verslagen door FC Twente en komen de Ajacieden dit seizoen uit in het UEFA-cup toernooi. Vanmiddag staan beide teams dit seizoen voor het eerst tegenover elkaar en ook beide met een nieuwe hoofdtrainer. Marco van Basten weet zijn ploeg nog niet overtuigend te laten spelen en Trond Sollied is nog niet tevreden over zijn verdediging. Vorige week tegen Vitesse was de Belg Jan Vertonghen de gevierde man bij Ajax. Hij scoorde 18 maart 1900 AMSTERDAM ARENA (51.628 plaatsen) Marco van Basten hoofd(trainer) John van 't Schip (assistent-trainer) Rob Witschge (assistent-trainer) Carlo TAmi (keeperstrainer) twee keer waardoor Ajax op dit moment een gedeelde vijfde plaats inneemt met onder andere sc Heerenveen. Uit vier wedstrijden wisten ze allebei 7 punten te vergaren. Voor beide teams is dit eigenlijk te weinig. Zowel Marco van Basten als Trond Sollied zal er vanmiddag alles aan doen om de zo belangrijke drie punten op het conto te kunnen bijschrijven. Deze punten zijn namelijk zeer welkom om de aansluiting met de top te houden en niet al in het begin van het seizoen achterop te geraken. Een zeer plezierige wedstrijd gewenst. Gerard Kerkstra roostertechnologie traptreden 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 7