Topscore aktie klassement Dagwinnaar Rabo Topscore klassement sc Heerenveen - NEC na loting Jurre Baarsma, Harlingen met 10 punten. Klassement na 1 wedstrijden 1. Jurre Baarsma, Harlingen, Wiletta Post, Franeker 2. Henk Berkenbosch, Oosterwolde, Agnes de Boer, Oldeholtpade, Roelie de Boer-Achttien, Gorredijk, Reino Eelsingh, Akkrum, Benjamin Faas, Gorredijk, Theo Kalksma, Harlingen, H. Kaspersma, Leeuwarden, A. Popma, Blauwhuis, Kastijn Post, Franeker, Sjoerd van Sleen, Heerenveen, Lammert de Vos, Irnsum 3. Janny Dijk-van Hes, Haskerdijken, Joop Kuiper, Leek, Gaatze Postma, Moleneind, Heintje de Rijk-Coehoorn, Lemmer, Stefan Sijtsma, St. Annaparochie, R. Vellinga, Heerenveen, R. Vellinga, Heerenveen 4. Sible Waaijer, Lemmer 5. F.P. Alkema, Franeker, Karei de Beer, Zwaagwesteinde, Ankie Bijleer, Lelystad, Roos Boelhouwer, Heerenveen, J. de Boer, Gorredijk, Arnout Bok, IJsselstein, A. Boomsma, De Knipe, Sjoerd J. Boonstra, Akkrum, Jetze Boonstra, Oudehaske, Janneke Douma, Scherpenzeel, Grietje Eeuwema, Drachten, M. Haaijes, Joure, Jappie van Hes, Haskerdijken, Tineke van Hes, Rotsterhaule, J.W. Hoogland, Sneelc, Th. De Jong, Haskerhorne, Nyckle Knol, Harlcema, A. Linker, Midwolde, BA. v.d. Meulen, Irnsum, Jeffrey v.d. Meulen, Raerd, Rolanda Oosterkamp, Oosterwolde, Luink Pater, Nieuw Roden, Maas-Jan Plantagie, Amersfoort, Bennie Post, Heerenveen, Cor de Rijk, Lemmer, Miriam de Rijk, Zwolle, Th. Speerstra, Heeg, Dick v.d. Velde, Heerenveen, Jelmer Waaijer, Lemmer, T. IJ. Wittermans, Hommerts, Alice Ziel, Espel, Aard Zuring, Beilen 6. Lisette Komrij, Veenwouden, Marja Pater, Roden, J.J. Sieswerda, Baklceveen, Tjitslce Sikrna, Tolbert, Mike Venema, Roden, T. Winter, Gorredijk 7. M. Bakker, Blesdijlce, T. Dijksra, Grijpskerk, Frans Hoekstra, Drachten, R.T. de Jong, Drachten, Sj. De Jong, Heerenveen, Klaas van Keimpema, Sexbierum, H.H. Knol, Harlcema, T. Knoop, Sint Nicolaasga, J. Meijer, Gorredijk, Yme Overwijk, Westhem, Lisa Stuivenberg, Lelystad, S. v.d. Veen, Heerenveen, H. Venelcamp, Nietap, Jan de Vries, Drachten Rest van de deelnemers 2 pnt. Of minder. Aantal deel nemers 129.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 35