C&l Waarover spraken zij? KO^ de pers Groene veld Top "Kuyt ziet samenwerking met Jol wel zitten". Afgelopen transferperiode wimpelde Liverpool de belangstelling van Hamburger SV voor Dirk Kuyt nog af. De Katwijker houdt de deur voor een transfer in januari naar Duitsland echter open. "Ik ben gelukkig bij Liverpool, maar Jol is één van de beste Nederlandse coaches van dit moment. Met hem zou ik in de toekomst nog wel eens willen werken' tekende The Daily Mail op uit de mond van Kuyt. In 2006 probeerde Jol, destijds manager van Tottenham Hotspur, de aanvaller bij Feyenoord los te weken. Liverpool was de Scheveninger toen echter te slim af. Goal. Van Basten verrast over blessure Sulejmani. Marco van Basten is niet blij met de blessure van Miralem Sulejmani. De Ajax-trainer snapt niet dat de medische staf de blessure niet heeft zien aankomen. De aanvaller zou vooraf fit genoeg zijn geweest om in de topper tegen Feyenoord mee te spelen, maar na negen minuten moest Sulejmani zich met een hamstringblessure laten vervangen. Merkwaardig'zegt Van Basten Donderdag tegen Borac had hij al last. Vrijdag is er een foto gemaakt, waarop niets te zien was, maar nu is het toch mis'Elf Voetbal. Top of flop. Top. Danijel Pranjic. Hij werd nog niet eerder in deze rubriek genoemd., maar is één van de meest opvallende spelers tot dusverre in de Eredivisie. Scoorde als middenvelder reeds vier keer in de eerste drie duels en staat met sc Heerenveen fraai tweede. Flop. Anthony Lurling. Speelde ooit nog in Duitsland bij 1 FC. Köln. Heeft daar wellicht een schwalbe-training gehad want voerde deze tegen Roda JC werkelijk perfect uit. De scheidsrechter tuimelde er in en NAC Breda kwam hierdoor op 0-2 tegen Roda. Goal. Nieuw omkoopschandaal ontdekt in België. In België is een nieuw omkoopschandaal ontdekt. Het federaal parket is een onderzoek gestart naar zes wedstrijden van W Sint- Truiden na nieuwe berichten over omkoping in het seizoen 2007-2008. Eén van die duels vormt de opzienbare verliespartij tegen Anderlecht, melden De Morgen en Het Laatste Nieuws. Tien minuten voor tijd stond Sint- Truiden, dat in degradatienood verkeerde, nog 0-1 voor. "En toen gebeurden de mirakels", aldus voorzitter Roland Duchatelet in de twee dagbladen. "Vier doelpunten van Anderlecht in tien minuten, en allemaal even verdacht". Ook veel andere waarnemers verbaasden zich die avond over de late Brusselse doelpunten: twee leken buitenspel, een ander ging gepaard met een handsbal en bij de vierde treffer bleven de bezoekende verdedigers staan, omdat ze meenden dat het spel nog niet hervat was. Er werd die avond zwaar gegokt op deze wedstrijd. Opvallend veel mensen hadden de uitslag goed. Het is nog niet bekend over welke vij f andere wedstrij den het gaat. Elf. Jan Haanstra. OFFICIAL 1AI SUPPLIER tTTT WEAR Dé totaalleverancier uit Heerenveen groeneveld top.nl telefoon 0513 - 68 32 01 25

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 25