h3 Uia een e-mail aan de uuebsite van Rjax konden supporters een vraag stellen aan Gregory van der UUiel. De verdediger vertelt onder meer over zijn liefde voor tatoeages en de knie blessure die hem acht maanden aan de kant hield. 0O0 Sander van den Berg, Kudelstaart fflffi&iUEL http://www.ajax.nl/home_nl.html Tegen welke tegenstander uind je het moeilijkst om tegen te uoetballen? Max ter Halle, Almelo 'Tot nu toe zijn dat Zlatan Ibrahimouic en fldriano geweest. Zij zijn groot, erg sterk en technisch goed.' Ulat uind je het leukst en wat het minst leuke aan profuoet- baller zijn? Mike Verheijen, Geertruidenberg 'Het is fantastisch dat ik uan mijn hobby mijn beroep heb kunnen ma ken. Van jongs af aan heeft alles al in het teken uan uoetbal gestaan. Waar is wel eens problemen mee heb, is het uroege opstaan. Ik ben niet echt een ochtendmens.' Hoe ging je uorig seizoen om met je blessure? 'Het was mentaal gezien een erg zware tijd. Ik had de binnenband uan mijn knie uerrekt en telkens als ik terug leek te komen, kreeg ik een terugslag. In totaal heb ik acht maanden niet gespeeld, dat hoop ik nooit meer mee te maken.' Hoe uer denk je te komen in het UEFfl Cuptoernooi? Rog Haring, Grootebroek 'Ule hebben een goede ploeg en kunnen in het toernooi groeien. Ik uind dat we minimaal moeten ouerwinteren in de UEFR Cup.' Naast wie zit je in de kleedkamer? Manon Eist, Gouda 'ik heb de meest relaxte plek in de kleedkamer sinds die uerbouwd is. Ik zit in de hoek en heb aan de rechterkant extra ruimte. Ook aan de lin kerkant heb ik niemand naast me zitten nu filbert Luque uerhuurd is.' Wie is je grote uoorbeeld? Marjanne Knoop, Eist 'Vooral uan Kaka en Cristiano Ronaldo kan ik genieten. Geen uerdedi- gers, maar ik ben ook een heel ander type dan de doorsnee uerdediger. Ik ben geen type Jaap Stam of Marco Materazzi, die meedogenloos in de duels zijn. Ik moet het meer hebben uan mijn uoetballende kwaliteiten door ueel in te schuiuen.' Wat doe je als je een auond urij bent? Danny Binnendijk, Bodegraven 'Dat zal niet ueel uerschillen uan wat andere mensen doen. Ik uind het leuk om naar de bioscoop te gaan of om met urienden op de PlayStation te spelen.' Het uiel me tijdens de Klassieker op dat je een tatoeage hebt. Wat be kent die? Tommie Joris. Nonneveld 'In totaal heb ik uijf tatoeages. Het klopt trouwens wat er gezegd wordt ouer tatoeages. Als je er ooit een hebt laten zetten, dan wil je er meer. Tijdens de Klassieker waren er twee te zien. Op mijn rechterarm heb ik mijn eigen naam met uersierselen er om heen. De tatoeage op mijn linkerarm bestaat uit de uoorletters uan mijn drie zusjes, L A H.' Heb je nog teruggedacht aan je blessure tijdens Feyenoord - fljax? Pim Brouuies, Rijen 'Vooral uoorafgaand aan de wedstrijd heb ik er aan teruggedacht Op het ueld dacht ik er pas aan toen Michael Mols het ueld in kwam. Vorig seizoen liep ik in een duel met hem die blessure op.' Waar ligt de kracht uan dit fljax en denk je dat jullie kampioen kunnen worden? Pancho van der Post. Rijswijk 'Natuurlijk kunnen we kampioen worden. De kracht uan dit team zit in de sfeer, die is ontzettend goed. Onderling accepteren we ueel en de wil om beter te worden is bij iedereen groot.' AJAX KICK OFF 31 AJAX - VITESSE

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 29