JRUIER mrrtinr 0O VT Via een e-mail aan de uuebsite van fljax konden supporters een vraag stellen aan Javier Martina. De vleugel aanvaller vertelt onder meer over zijn mil om te slagen bij Rjax en zijn vriendschap met Uurnon Rnita. O s\ Nathan Mandjes, Koog aan de Zaan JL: http://www.ajax.nl/home.nl.html Wat uind je tot nu toe het mooiste fljax-shirt dat je hebt gedragen? Rnnelïjn Makel, Dwingeloo 'Het thuisshirt blijft het allermooist. Er gaat iets magisch uit uan dat rood en wit. Hls je bedenkt welke topspelers er in dat shirt hebben ge speeld. Ulat ik leuk uind is dat het uitshirt ieder jaar anders is. Die uan uorig seizoen, met die lichtblauwe streep op het donkerblauwe shirt, uond ik heel erg mooi.' Aangezien je uan r&b, soul en rap houdt; naar welke artiest luister je het liefst en wat is je fauoriete nummer? 'Tegenwoordig is het met name r&b en rap. Laatst heb ik de nieuwste cd uan Lil' UJayne gekocht, Tha Carter III. Lil' Wayne is op dit moment zeker mijn fauoriete artiest.' Denk je dat je het Nederlands elftal haalt? Simon Cageling. Harderwijk 'Moeilijk te zeggen. Daaruoor zal ik allereerst minuten moeten gaan maken. Ik ben wel regelmatig uoor de jeugdelftallen uan Nederland in actie gekomen. Het hoogaangeschreuen jeugdtoernooi in Toulon heb ik ook gespeeld.' Wie zijn je beste urienden bij fljax? Maartje de Vries, Amsterdam 'Vurnon flnita is een goede uriend en hem zie ik ook buiten het uoetbal- len om. Dat we een goede band hebben merk je ook in het ueld, want we uoelen elkaar ontzettend goed aan. Ook met Donouan Slijngard kan ik het goed uinden. Alleen is hij nu uerhuurd aan Sparta Rotterdam dus zien we elkaar wat minder.' Hoe ben je bij fljax terecht gekomen? Frank Scholing, Baarn 'Ik ben op mijn zeuentiende gescout door fljax, dat is redelijk laat. Ik speelde toen bij Amstelueen Heemraad en mocht een aantal testwedstrijden spelen. Dat ging goed en sindsdien speel ik op de Toekomst en eigenlijk meteen al in Jong fljax.' Ik uind dat je speelt zoals Cristiano Ronaldo dat bij Manchester United doet. Hoe kijk jij tegen die uergelijking aan? Bert Beumer, Amersfoort 'Het is puur genieten als je hem ziet uoetballen. De bewegingen, de acties en de uoortdurende dreiging die uan zijn spel uit gaat. Ik let ook specifiek op hem als hij speelt, dus het is wel grappig dat ik met hem uergeleken wordt. Hij speelt in het ueld zoals wij dat altijd deden op de pleintjes.' Wat is jouw persoonlijke doel uoor dit seizoen? Dglan Uleerts. Sittard 'Het wordt tijd dat ik wedstrijden in het eerste elftal ga spelen. Ik wacht nog altijd op mijn officiële debuut in fljax 1. Dat moet dit seizoen echt gaan gebeuren, maar dat heb ik zelf in de hand. Ik moet het laten zien.' Heb je een bijgeloof? Bourï ter Beek, Lisse 'Nee, daar heb ik totaal niets mee. Ik sla geen kruisje of doe mijn linker kous of schoen als eerste aan. Ik ga gewoon het ueld op en speel mijn eigen spel.' Wat uind je uan de nieuwe coach Marco uan Basten? Jeroen Eppink, Ulijhe 'Hij geeft me uertrouwen en dat uoelt goed. Tegen de uoetballer Marco uan Basten kijk ik enorm op. Hij heeft alles gewonnen wat er te winnen ualt, uan het EK tot uele landskampioenschappen. Daar kan je alleen maar respect uoor hebben.' Bij welke club zou je ooit nog eens willen uoetballen? Simon Gooien, Mierlo 'Op dit moment wil ik nog niet zouer in de toekomst kijken. Wie ben ik om nu al eisen te stellen? Ik moet het eerst dit seizoen maar eens laten zien in het eerste uan fljax.' AJAX KICK OFF 31 AJAX - FC UTRECHT

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 29