Programma Willem II voor Willem II de eer. De 3-1 nederlaag op 26 augustus 1990 en het 2-0 verlies op 23 augustus 1998, beide in Amsterdam, waren, zoals dat heet 'ingecalculeerd'. Met name die laatste nederlaag deed aan de ambitie van Willem II niets af. De club ging na 35 jaar weer Europa in en Tilburg lag aan de voeten van Willem II. In de strakke discipline van trainer Co Adriaanse speelden de Tricolores zich vervolgens naar de onverwachte tweede plaats met 65 punten en een doelsaldo van 69 voor en 46 tegen. De eindscore van vorig seizoen (31 punten en een doelsaldo van 40 voor en 49 tegen) steekt daar schril bij af, al kreeg Willem II dus slechts drie doelpunten meer tegen. De tweede seizoenhelft bood echter duidelijk perspectief voor de komende jaargang. De aankopen en het vertoonde spel in de voorbereiding hebben de Willem Il-supporters hoopvol gestemd. De verkoop van SeizoenClub- Cards bewijst dat Willem II beschikt over een trouw publiek, dat ook nu weer de ploeg door dik en dun zal steunen. Menig Willem ll-supporter kan leven met de ambitie die trainer Andries Jonker uitsprak: een veilige plaats in het rechterrijtje. En zeker wanneer die klassering tot stand komt met aantrekkelijk spel en enkele stunts tegen de toppers, te beginnen vandaag tegen Ajax. Op papier mag Willem II dan de underdog zijn, in het voetbal is niets vanzelfspre kend. Met steun van onze trouwe twaalfde man kan er vandaag best eens voor een verrassing worden gezorgd! Harrie Verhoeven Zondag 14 september, 14.30 uur NAC Breda-Willem II Vrijdag 19 september, 20.45 uur FC Utrecht - Willem II Zaterdag 27 september, 20.45 uur Willem II - AZ Word lid van de Wil Kings! Heb je altijd al een keer het veld op willen lopen aan de hand van een speler? Of een verslag wil len maken vanaf de perstribune? Meld je dan nu aan bij de Wil Kings! Wil Kings is de stoere fanclub voor alle Willem II fans van o tot en met 12 jaar oud. Voor maar 15,- ben je een heel jaar lang lid van deze super coole club en mag je gebruik maken van de vele voordelen voor de Wil Kings. Bij je inschrijving ontvang je een stoer cadeau uit de fanshop van Willem II. Maar dat is niet het enige! - Je krijgt een eigen Wil Kings pas. Hiermee krijg je toegang tot de verschillende activi teiten die voor alle Wil Kings leden worden georganiseerd. - je krijgt een aantal keer per jaar het stoere Wil Kings magazine thuisgestuurd. Hierin staan interviews met spelers een speelsters, puzzels, prijsvragen en nog veel meer. - je krijgt post op je verjaardag. - Korting in de fanshop op vertoon van je Wil Kings pas. - Een gratis bezoek aan één van de thuiswed strijden van Willem II. Maar dit is nog steeds niet alles! je maakt op basis van loting en/of leeftijd ook nog kans op het volgende: - Deelname aan de line-up bij thuis- en uitwed strijden. Dan mag je aan de hand van een speler of een scheidsrechter het veld oplopen in een vol stadion! - Als journalist verslag doen vanaf de perstri bune en daarna aanwezig zijn bij de perscon ferentie en vragen stellen aan de trainers. - Het middencirkeldoek dragen in een vol stadion. - Deelname aan de jaarlijkse filmmiddag. - En je maakt kans op en rondleiding door het Willem Il-stadion. Haal een inschrijf formulier op bij de receptie van Willem II in de hoofdingang van het stadion (open op werkdagen van 8.30 uur tot en met 12.30 uur en van 13.00 uur tot en met 17.00 uur.) of meld je aan via www.wiikings.nl.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 5