Van de tribune Hoe lang komt u al bij Willem II? 'Al vanaf mijn zesde jaar. Ik ben geboren Tilburger en heb in de jeugd bij Willem II gevoetbald. Mijn vader, mijn opa, heel onze familie was voor Willem II, dus ik automatisch ook. Ik had geen keus. Bovendien woonden wij 200 meter van het sportpark en twee huizen voorbij Sjel de Bruyckere. een van de sterspelers van Willem II. Toen ik trouwde, ben ik naar Waalwijk verhuisd, maar ik ben nog steeds Willem Il-er net als mijn zoon, mijn kleinzoon en mijn vrienden. Ik heb de mooie en de minder mooie tijden van de club op de tribune meegemaakt. Willem II is net een golfbeweging en dat zal altijd wel zo blijven. Welke wedstrijd blijft u altijd bij? 'De wedstrijd tegen de Braziliaanse topclub Botafogo. Verder de beslissingswedstrijd om het kampioenschap van de eerste divisie tegen DFC in Den Bosch en ook een spannende wedstrijd tegen Vitesse. Ik weet niet meer wanneer, maar wel dat de belan gen groot waren. De spanning greep me nogal aan, want mijn buurman op de tribune zei me dat ik tranen in mijn ogen had. ja, en ook de Europese wedstrijden, vooral die onder Co Adriaanse, zullen me altijd bijblijven.' Wie is uw favoriete speler? 'Ik ga altijd uit van het team. Als team win je en als team verlies je. Het collectiefis belangrijker dan het individu. Maar om toch een paar namen te noemen: Kurt Zaro, Toontje Becx, Sjel de Bruyckere, Jan van Roessel. En van het afgelopen seizoen Thomas Baelum. Een technische speler die op mij goed overkwam. Helaas kreeg hij als verdediger in de pers minder aandacht en boven dien werden hem nogal eens fouten aangerekend die niet zijn schuld waren.' Wat verwacht u van dit seizoen? 'Ik heb er alle vertrouwen in. Waarom? Dat gevoel heb ik gewoon. De spelers moeten vertrouwen hebben in eigen kunnen. Zelfvertrouwen is heel belangrijk. Voetballen kunnen ze allemaal, maar er moet iemand opstaan die de kar trekt, die de aanzet geeft tot net dat tikje meer. Die zegt: "Ik zal het eens gaan maken dit jaar." Dat zal nodig zijn.' Naam: Ad Severijns Leeftijd: L Woonplaats: Waalwijk Vak: M Ergert u zich wel eens? 'Waar gewonnen of verloren wordt, is dikwijls ergernis in het spel. Of het nou een potje "Mens erger je niet" is of een voetbal wedstrijd. Maar wat schiet je daar mee op? Voetbal is een spel en het is ontspanning. Er is meer in het leven dan voetbal. Zowel spelers als toeschouwers dienen zich te gedragen. Ik erger me niet zo gauw, ook al zie ik soms bedenkelijke dingen. Zo vind ik het als oud-scheidsrechter bijvoorbeeld raar dat een trainer kwaad op de vierde man afstapt. Wat heeft dat nou voor zin? Die man heeft toch niets te zeggen.' Harrie Verhoeven Kaartverkoop NAC Breda - Willem II Zondag 14 september om 14.30 uur speelt Willem II haar eerste uitwedstrijd tegen NAC Breda. Kaarten zijn te koop voor 22,50 18,50 voor leden supportersclub en 10,50 voor bus- passe-partouthouders). Er geldt een verplichte buscombireis met uitkaartverplichting. Steun Willem II ook bij deze uitwedstrijd en koop je kaart rondom de wedstrijd Willem II - Ajax bij de supportersclub of op werkdagen bij de receptie van Willem II. De bussen vertrekken op de wedstrijddag om 12.45 uur vanaf het Willem ll-stadion. Kijk voor actuele informatie op www.willem-ii.nl. Openingstijden receptie Willem II De receptie van Willem II is open van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot en met 12.30 uur en van 13.00 uur tot en met 17.00 uur. Tijdens deze uren is de receptie ook telefonisch bereikbaar op 013 - 549 05 90 of via de mail, info@willem-ii.nl.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 13