Een duurzame en persoonlijke relatie staat bij ons voorop. notariaat hattem Ondernemingsrecht Familierecht Onroerend goed Ook op maandagavond zijn wij op afspraak geopend! Notaris Mr. W.A. van der Ven, Ridderstraat 56, 8051 EH Hattem Telefoon 038 - 444 27 47 - Fax 038 - 444 65 78 E-mailnotaris notariaathattem .knb ,nl De ondernemer heeft bij het ■uitoefenen van zijn onder neming de keuze uit verschillende rechtsvormen. Bij juridische bedrijfsvormen gaat het onder andere om: maatschap, vennootschap onder firma, commanditaire vennootschap en besloten, vennootschap. Notariaat Hattem is de adviseur van de ondernemer die hierin een gedegen juridisch advies zoekt. Welke samenlevingsvorm past het beste bij u en wat zijn de juridische conse quenties? Is uw testament nog up-to-date? Is het verstandig huwelijksvoor waarden te maken? Hoe kunt u successierechten besparen? Hoe gaat u om met een erfenis en een verdeling van een nalaten schap? Hoe regelt u "uit elkaar gaan"? Een aantal vragen waarop Notariaat Hattem u een gedegen antwoord kan geven. Notariaat Hattem bij: - samenwonen - huwelijksvoorwaarden - testamenten - voogdij en bewind - schenken en estate planning - erfenis - verklaring van erfrecht Bij transacties met onroerend goed krijgt u vroeg of laat te maken met de notaris. Deze maakt een akte op en verzorgt de inschrijving van de akte bij het kadaster. De notaris regelt en coördineert ook het geldverkeer tussen de partijen en de betrokken hypotheekbanken. Notariaat Hattem begeleidt onroerend goedtransacties van bestaande woningen en appartementen, nieuw bouw, bedrijfsobjecten en beleggingsobjecten. Notariaat Hattem bij: - bestaande bouw - nieuwbouw - appartementsrechten - erfdienstbaarheden - erfpacht - hypotheken Notariaat Hattem bij: - onderneming starten - oprichting besloten vennootschap - samenwerking uitbreiding - overdracht onderneming en aandelen - beëindiging onderneming - oprichting van verenigingen en stichtingen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 30