GERMANICUS -AJAX Twee clubs met een roemrijk verleden, ieder op zijn eigen niveau natuurlijk Het spelen van zo'n wedstrijd is iets waar je als amateur-speler van moet genieten. Datje je kunt meten met één van de beste club van Nederland overkomt je niet elke dag. Als je als trainer hoort dat de club met zo iets bezig is hoop je al gauw, dat je de selectie compleet hebt, ondanks de vakantietijd. Helaas kunnen er twee spelers niet bij zijn. 1 juli was dan ook de eerste trainingsdag om ons op Ajaxte richten en natuurlijk de aanloop naar de competitie. Dat wij als Germanicus de onderliggende partij zijn vanavond zal duidelijk zijn. Maar we zullen zo goed mogelijk willen presteren en het Ajax zo moeilijk mogelijk maken, maar ook proberen zelf te blijven voetballen naar onze mogelijkheden. Het verschil tussen de teams zal men terug zien in het conditionele, de handelingssnelheid en het aannemen en het verwerken van de bal. Het is de eerste wedstrijd van het seizoen voor beide teams en de eerste wedstrijd van Marco van Basten voor Ajax en Harmannus Horlings voor Germanicus. We hopen op een leuke en sportieve avond waar voetbalplezier centraal moet staan. Als spelers moetje genieten om tegen Ajax te mogen spelen, maar dit kan niet zonder de mensen die dit tot stand gebracht hebben. Het bestuur en de organisatie plus vele vrijwilligers willen wij als selectie bedanken en iedereen die zich hiervoor ingezet heeft en Germanicus een warm hart toe draagt. Trainer Harmannus Horlings

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 9