C.V.V. Germanicus - AFC Ajax Als Germanicus zijn we uitermate verheugd dat we voor de vierde keer Ajax op De Pampert mogen begroeten. In 1983, 1997 en 1999 mochten we ook al gastheer zijn van de Amsterdamse voetbalclub. Helaas is het Nederlands elftal in het toernooi om het Europese kampioenschap in de kwartfinale uitgeschakeld. Ex bondscoach Marco van Basten met technische staf heeft nu ruim de tijd gekregen om zich in te werken bij Ajax. De transferperiode in het betaalde voetbal is nog niet afgelopen zodat we niet kunnen zeggen dat we een optreden gaan krijgen van de definitieve selectie van Ajax. Het is op het moment van schrijven nog niet exact bekend wie er van de definitieve selectie meekomen naar Coevorden. Het is zeer waarschijnlijk dat een aantal oud internationals, die nu een functie binnen de Ajax-organisatie vervullen, aanwezig zullen zijn. Ajax en Germanicus hebben dus drie keer eerder een oefenwedstrijd tegen elkaar gespeeld. We kunnen constateren dat Germanicus niet één keer van Ajax heeft weten te winnen of gelijk te spelen. Daar staat tegenover dat we wel twee keer hebben gescoord. De wedstrijd van vandaag is de kans om zowel de spelers als de staf van Ajax van dicht bij te aanschouwen. Voor onze eigen selectie en staf is het een ervaring, die ze lang bij zal blijven. We hopen op een sportieve wedstrijd op een uitverkochte Pampert. Namens de besturen van Germanicus en Ajax wens ik u vanavond een boeiend voetbalspektakel toe. Foeke Wijnia Voorzitter C.V.V. Germanicus

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 3