Voetbalvrienden, Namens Ajax heet ik u van harte welkom bij de wedstrijd van vandaag. Deze wedstrijd maakt deel uit van de gehele voorbereiding van Ajax op het nieuwe seizoen. Het is één van de belangrijkste periodes voor onze selectie. Nu wordt de basis gelegd voor de prestaties die wij in het seizoen 2008-2009 gaan neerzetten. Wij vinden het leuk dat u vandaag naar Coevorden bent gekomen om Germanicus - Ajax te bekijken. U kunt vandaag met eigen ogen het vernieuwde elftal aanschouwen. Samen met onze nieuwe technische staf, die gevormd wordt door Marco van Basten, John van 't Schip en Rob Witschge, gaan deze Ajacieden in onze mooie en gloednieuwe wedstrijdshirts strijden op het veld. Want zowel met de spelers die bij ons zijn gebleven als de spelers en leden van de technische staf die nieuw bij ons zijn aangetreden, zijn wij erg blij met onze nieuwe hoofdsponsor die op de wedstrijdshirts te zien is: Aegon. Wellicht ontbreken er vandaag enkele spelers uit de vaste selectie. Dit heeft onder andere te maken met het drukke programma dat zij deze zomer afwerken en in de voorbereiding moet juist ook ruimte zijn voor rust en ontspanning. Niet iedereen heeft een 'gewone' zomervakantie achter de rug. In onze selectie zitten spelers die hebben deelgenomen aan EURO 2008 of zelfs kwalificatieduels in Zuid Amerika hebben moeten spelen, terwijl andere spelers al van een vakantie genoten na een erg lang seizoen. Maar er zijn ook Ajacieden die meedoen aan de Olympische Spelen in China of die last hebben van een blessure. Als u zelf zin heeft in een leuke dag en graag een zo compleet mogelijke selectie wilt zien maak ik graag van deze gelegenheid gebruik om u uit te nodigen voor onze Open Dag op dinsdag 5 augustus. Dit wordt een mooie dag met veel activiteiten en onze selectie wordt feestelijk en officieel aan u voorgesteld. Daarnaast hoop ik u komend seizoen ook eens in de Amsterdam ArenA te mogen verwelkomen. Op www.aiax.nl leest u hoe dit mogelijk is. Ik wens u veel plezier bij de wedstrijd van vandaag. Henri G C van der Aat Algemeen Directeur a.i.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 13