Prijzen verloting sc Heerenveen Extra prijzen Colofon De prijzen kunnen tot een half uur na afloop van de wedstrijd worden afgehaald in de ruimte van Aktie '67, onder de tribune van vak te bereiken via de omloop rond het veld. Meubelcheque t.w.v. 115,- aangeboden door Resi Wooncentrum te Wommels Mountainbike aangeboden door "Care Schadeservice" Heerenveen/Drachten/Leeuwarden Waardebon t.w.v. 75,- aangeboden door Max mode specialist voor man en vrouw te Bolsward Waardebon t.w.v. 75,- aangeboden door Overdiep Herenmode Dracht 85, te Heerenveen Waardebon t.w.v. 54,- voor 4 personen. aangeboden door De Twa Marren Pitch en Putt Golf te Leeuwarden Waardebon t.w.v. 50,- te besteden bij "Firstman" te Joure Aangeboden door H.J.G. Assurantiën te Joure. Het adres voor verzekeringen, pensioenen en hypotheken 5x Iris cheque t.w.v. 50,- Deze Irischeque t.w.v. 50,- wordt u aangeboden door; Assurantie en financieringskantoor de Goede Uw adres voor alle verzekeringen, geldleningen en hypotheken. Dinerbon t.w.v. 45,- aangeboden door Restaurant Zalencentrum "De Tjongersprong" te Nieuwehorne Waardebon t.w.v. 45,- aangeboden door Visrestaurant De Brigantijn te Warten Waardebon t.w.v. 39,75 aangeboden door BP Business Park, Haskeruitgangen 111, te Heerenveen Een pakket Friesland wijnen t.w.v. 25,- aangeboden door Organisatie en Cateringbedrijf 'Waal Friesland" te Langweer Dinerbon t.w.v. 25,- aangeboden door Hotel eetcafé Duhoux te Wirdum Fruitmand aangeboden door schoonmaakbedrijf Fre de Haan Heerenveen LCD tv aangeboden door; Pool Hifi- Video Centre te Surhuisterveen 2x 2 kaarten voor het Oerrock festival 23, 24 mei te Ureterp Goedgekeurd door burgemeester en wethouders van Heerenveen nr. WKB.-07.3003304 d.d. 31 rr 31 (De netto opbrengst komt ten goede aan de oplei ding van jeugdspelers bij Sportclub Heerenveen) Uitgave Aktie '67 Oplage 100.000 exemplaren per seizoen. Verschijnt bij alle competitiewedstrijden van sc Heerenveen, Alsmede beker-, europese- en vriend schappelijke wedstrijden in het Abe Lenstra-stadion. Acquisitie Fred Offringa, Jan Landman, Jitse Zielman, Henk v.d. Meer, Jan Haanstra, Jaap Vogelzang, Wouter Bles, Rikus de Vries, Redactie Bert Veenstra, Karin Smit, R.T. de Jong, Gerard Kerkstra, Mark Postma, Eelco Leijten, Sipke Tjerkstra, Jan Haanstra, Palle Mulder. Eindredactie Jan v.d. Wijk 06-51227935 parhasard@planet.nl Ontwerp lay-out Ruitervorm, Joure Drukwerk en opmaak van der Eems Heerenveen Komeet 4, 8448 CG Heerenveen Tel. 0513-646666 www.vandereems.nl Verspreiding en verkoop Medewerkers Aktie '67 Rabobank Klassement Jitse Zielman Leiding verkoop, verlotingsprijzen Douwe Wijnstra, Evert v.d. Velde

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 31