Topscore aktie klassement Dagwinnaar Rabo klassement sc Heerenveen - Roda JC, Janko Elsingh, Irnsum met 12 punten. Klassement na 14 wedstrijden 1. BA. v.d. Meulen, Irnsum, H. de Rijk-Coehoorn, Lemmer 2. H. Kaspersma, Leeuwarden 3. T. Dijkstra, Grijpskerk 4. Evert Ziel, Espel 5. R. de Boer-Achttien, Gorredijk 6. Alice Ziel, Espel 7. M. v.d. Meulen-de Groot, Irnsum, Luink Pater, Nieuw Roden 8. Jouke Jorritsma, Drachten 9. K. v.d. Hoek, Wapenveld, Robert v.d. Lei, Heerenveen, R. Vellinga, Veenwouden 10. Agnes de Boer, Oldeholtpade 11. Lisette Komrij, Zwaagwesteinde 12. Klaas Bijlsma, Grijpskerk, W. v.d. Hoef, Wolvega, W.R. Kingma, Wolvega, Trienko Winter, Gorredijk 13. R.T. de Jong, Drachten, Joop Kuiper, Leek, Maas-Jan Plantagie, Amersfoort 14. H. Boonstra, Bolsward, Janko Eelsingh, Akkrum, F. Hoekstra, Drachten, Cor de Rijk, Lemmer 15. Jan Kuiper, Leek, Joyce Plantagie, Amersfoort, B. Sikkes, Leeuwarden 16. Jan de Boer, Oldeholtpade, Jeffrey v.d. Meulen, Irnsum, R. Vellinga, Heerenveen, Jelmer Waaijer, Lemmer 17. Nyckle Knol, Harlcema, A. Popma, Blauwhuis 18. Tineke van Hes, Rotsterhaule, S. de Jong, Heerenveen, H.H. Knol, Harkema, J. Lautenbach, Leeuwarsden, Y. Overwijlc, Westhem, Miriam de Rijk, Zwolle, M.E. Scherjon, Damwoude 19. Anlcie Bijker, Lelystad, Hendrik Bles, Scherpenzeel, Annelies van Ruiswijk, Franeker. Goffe Venema, Grijpskerk 20. Theo Kalksma, Harlingen, Jan Oosterhaven, Franeker, Bert Renkema, Zwolle 21. Gijs Boelhouwer, Katlijk, Harm Haanstra, Heeg, Paul ten Hoeve, Joure, Tjitske Sikma, Tolbert 22. J. de Boer, Gorredijk, Jappie van Hes, Haskerdijlcen 23. Janneke Douma, Scherpenzeel, J. Haagsma, Jutrijp, J. Hellinga-Veninga, Oosterwolde, Imke Oosterkamp, Oosterwolde, 24. Roos Boelhouwer, Heerenveen, B. v.d. Bos, Gorredijk, Janny Dijk, Haskerdijlcen, Reino Eelsingh, Akkrum, G. Eeuwema, Drachten, G.R. Knol, Harkema, Eelco Kooistra, Schraard, J. Meijer, Gorredijk, Hans Post, Langezwaag Rest van de deelnemers 42 pnt. of minder. Aantal deelnemers 216.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 35