Waarover spraken zij? de pers 1 Zoekt u Oranje Artikelen ivm het aankomende EK voetbal in Oostenrijk? Groene veld Top Huntelaar. Ex Heerenveen speler Klaas-Jan Huntelaar staat in de nadrukkelijke belangstelling van Real Madrid. De voormalige spits van Heerenveen is gevleid door de Spaanse interesse. De "Koninklijke "gaat waarschijnlijk komende zomer afscheid nemen van Javier Saviola en Roberto Soldado. Huntelaar zou daarvoor in de plaats moeten komen. "Natuurlijk is het prachtig om te horen dat zo'n clubje zou willen hebben. Wat ik vooral mooi vind, is dat het een ploeg vol kampioenen is", aldus de topscorer van de Eredivisie tegenover AS. "Maar het zijn nog maar geruchten. Ik zal moeten wachten en dan zien we vanzelf wat er gaat gebeuren". De Oranje-international heeft een contract tot medio 2010 in Amsterdam. Ook Manchester United en Juventus volgen de spits. Elf voetbal. Pasanen. Petri Pasanen heeft zijn contract opengebroken en verlengd bij Werder Bremen. De voormalige Ajax-speler verbeterde zijn verbintenis bij de Noord-Duitse club tot eind juni 2011. Technisch directeur Claus Allofs noemde de verlenging een geweldige stap in de toekomst voor de club. "Ik heb hier in Bremen mijn plaats gevonden", aldus de Finse international. Ik heb hier al drie jaar in de top meegedraaid en kreeg de kans om er nog drie jaar aan vast te plakken". Coach Thomas Schaaf was ook uiterst tevreden over de stap die de Fin maakte. "Hij heeft ook dit seizoen weer bewezen dat hij constante prestaties levert en van grote waarde is voor de club". Bij deze club speelt ook ex-Heerenveenspeler Daniël Jenssen. Fok.nl. Yildrim. Ugur Yildrim, oud-speler van Heerenveen, is gratis vertrokken van Gaziantepspor naar Sivasspor in de winterstop. Dit werd mogelijk gemaakt door een regel in de Turkse voet balwetten. Zijn oude werkgever zou zijn salaris niet meer betaald hebben. "De waarheid ligt iets anders", vertelt de éénmalige Nederlands international aan VI. Ik wist dat Sivasspor me graag wilde hebben en zocht een manier om weg te komen. In Turkije zijn de regels zo datje gratis weg mag als een club je loon niet op tijd betaalt". Yildrim werd op de clausule gewezen en maakte daar handig gebruik van. Fok. NI. Sulejmani. In de winter van 2006 kwam het bericht in Nederland binnen dat AZ bezig was met een jonge Servische spits. Het talent mocht een stage komen doen. De technische staf was onder de indruk van de kwaliteiten van het Servische schoffie en wilde hem dan ook graag aan de selectie toevoegen. Door diverse mogelijke financiële problemen zagen de bestuurders toch maar af van Miralem Sulejmani. Twee jaar later staat diezelfde Sulejmani in de schijnwerpers bij sc Heerenveen, de club die wel vaker goede talenten uit het buitenland weet te plukken. De "topclubs" PSV en Ajax hebben inmiddels interesse in de Serviër. Hebben deze clubs weer eens liggen slapen? Soccer 4 U. Jan Haanstra. EURO Dé totaalleverancier uit Heerenveen groeneveld top.nl telefoon 0513 - 68 32 01 25

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 25