'Ik heb twee geweldige jaren gehad in Twente' Nu is Adrie Koster nog de trainer die beslist over het lot van Kennedy, maar volgend seizoen keert de Zeeuw terug naar de dug-out van het beloftenteam om plaats te maken voor Mareo van Basten, Kennedy kijkt uit naar zijn komst. „Nee, ik heb nog niet met hem gesproken", aldus de 27-jarige aanvaller. „Maar ik weet wel dat hij al met sommige andere spelers heeft gesproken. Ik heb nog nooit gespeeld onder een trainer die als speler zo goed was, dus ik ben erg benieuwd naar volgend seizoen." Kennedy is zich meer dan bewust van de rijke clubgeschiedenis van Ajax en ziet nu in dat dit veel druk met zich meebrengt. „Er wordt heel veel van me verwacht. De supporters gaan ervan uit dat je iedere keer wint. Dat was ook wel zo bij FC Twente, maar dit is toch anders. Ik werd heel erg uitgefloten door de supporters toen ik slechte corners nam in de thuis wedstrijd tegen Excelsior. Dat is moeilijk voor een speler. Ik vind dat een lastige situatie." Het zal hem soms met weemoed doen terugdenken aan zijn tijd in Twente, waar hij in zijn tweede seizoen vijftien doel punten scoorde en een van de dragende spelers was. „Ik heb twee geweldige jaren gehad in Twente en dat zal ik nooit meer vergeten. Ik had een goede relatie met heel veel hoor, maar het is toch leuk om ze af en toe te spreken. En we sms'en ook met elkaar." Vandaag staat Kennedy weer tegenover zijn oude ploeg, mits Koster hem speel- iedereen daar, vooral ook met de suppor ters." Kennedy onderhoudt ook nog steeds con tact met zijn oud-ploegmaten. Hij belt met enige regelmaat Orlando Engelaar, Luke Wilkshire, Edson Braafheid en natuurlijk zijn landgenoot Sharbel Tourna. „Niet zo tijd gunt. Het zal hoe dan ook speciaal zijn voor de Zweed om terug te zijn in Enschede. „Het hele team is honderd procent gemotiveerd voor deze wedstrijd. Toch wordt het heel moeilijk om te win nen tegen FC Twente. Beide teams spelen geweldig voetbal. We zullen zien wat het wordt." TWENTE THUIS FC TWENTE - AJAX 17

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 17