•J Ajax bezoekt vanmiddag het de terugkeer van één van de publiekslievelingen van vorig seizoen: Kennedy Bakircioglu. Of misschien toch niet? Want in de wedstrijd tegen Willem II hield trainer Adrie Koster de Zweed afgelopen weekend buiten de wedstrijdselectie. Kennedy over zijn tijd bij FC Twente, Marco van Basten en Ajax. mnc atduiuii cii Uctt uctiCliClll eenmaal zo bij een club van dit kaliber. Het wordt steeds moeilijker om iedere wedstrijd te spelen en daarom aan mij de taak om bij de eerste elf te komen." Het sleutelwoord voor de sympathieke Zweed is vechten. Vechten in de training', vechten in de wedstrijd, vechten om de gunsten van Koster. „Vorig seizoen speel de ik alle wedstrijden bij FC Twente. Aan de situatie bij Ajax ben ik niet gewend. Ik zeg alsmaar tegen mezelf dat ik sterk moet blijven, als speler en als man. Als ik genoeg vecht, kan ik deze situatie mis schien veranderen. Ik moet vechten voor mijn plekje en dan hoop ik dat de trainer mij kiest." Er wordt wel eens gezegd dat alle begin moeilijk is. Een statement dat zeker geldt voor Kennedy Bakircioglu, die sinds zijn overstap van FC Twente naar Ajax nog niet het vertrouwen heeft weten te winnen van trainer Koster. Bovendien kreeg hij aan het begin van dit seizoen een buik spierblessure te verwerken, die hem weken aan de kant hield. „Ik heb het inderdaad niet makkelijk", vertelt Kennedy over zijn eerste seizoen bij Ajax. „Ik speel niet zoveel als ik zou willen, maar daar kan ik alleen zelf maar iets aan doen. De concurrentie is groot, er zijn veel goede spelers hier en niet ieder een kan aan spelen toekomen. Dat is nou TWENTE THUIS FC TWENTE - AJAX 15

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 15