Johan en Marco Oger (JOOD Sponsor - j^jjbTERIJ presenteert: Ajax - Excelsior INHOUD iAJAX Colofon RASMUS LINDGREN Debuut op vertrouwde grond ABN AMR0 adidas Tele 2 DE TEGENSTANDER Excelsior strijdt met beperkte middelen CLUB Marco van Basten nieuwe coach 27 BESTUURSMODEL Rapport Coronel En verder... 34 EINDSIGNAAL Bruno Silva 4 De aftrap 18 Poster 21 Historie 23 De Toekomst 28 Terugblik 31 Cijfers 32 Selecties 34 Mijn Ajax Audi Sponsor ^JJoterij AJAX KICK OFF De ontwikkelingen bij Ajax volgen elkaar in een razend tempo op. Sparta werd, na een fijne eerste helft, met 6-2 ver slagen. Twee dagen later presenteerde de commissie Coronel het veelbesproken rapport en weer twee dagen later werd bekend dat niemand minder dan Johan Cruijff zijn5 club te hulp schiet. Drie dagen na de Ledenraadvergadering waarin Cruijff zich bereid toonde invulling te geven aan hét voetbaltechnisch beleid van Ajax, werd Marco van Basten, met aan zijn zijde John van 't Schip en Rob Witschge, vastgelegd als coach van Ajax 1 voor de komende vier seizoenen. Wellicht geïnspireerd door de terugkeer van al deze clubiconen, maar in ieder geval vastberaden een negatieve reeks te doorbre ken, won het eerste elftal uit vervolgens bij NAC Breda. In deze Kick Off doen we verslag van al deze ontwikkelingen. Ook staat een aantal rubrieken (Historie, Mijn Ajax) in het teken van Johan en Marco. Rasmus Lindgren vertelt over zijn tijd bij Van Basten en Van 't Schip in Jong Ajax, maar ook over zijn periode bij FC Groningen en natuurlijk zijn terugkeer bij Ajax. Aanvoerder Edgar Davids staat fraai op de poster en Bruno Silva is het onderwerp van de rubriek Eindsignaal. Natuurlijk is er ook aandacht voor de tegenstander van vandaag, Excelsior. De derde club van Rotterdam staat laag op de ranglijst, maar wist dit seizoen wel Ajax en Feyenoord te klopppen. In navolging van de revanche op NAC, zal ons eerste elftal zich ook willen wreken op de Rotterdammers. Alle Ajacieden succes gewenst tegen Excelsior. RASMUS UNDGREN Debutant op vertrouwde grond Ajax Kick Off is een uitgave van AFC Ajax i.s.m. Supportersvereniging Ajax Redactie Timo Bruijns, Gabriel van Gastel, Monique Janse, Ronald Jonges, Tim Korenhoff, Michel Sleutelberg, Joris Zandbergen Medewerkers Bas Abresch, Riske Betten, Miel Brinkhuis, Maarten Dekker, David Endt, Claudia Hendriksen, Patrick Leemans, Christa Overtoom, Hennie Schuurman, Wanda Tuerlinckx, Klaas Vos, Chris Willemsen Fotografie Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving/art direction colorscan, Amsterdam - Voorhout, Wendelmoet Faberij de Jonge, Henny van der Zon sr. Druk Stadsdrukkerij Amsterdam NV Abonnementen Abonnementsprijs: €35,00 per jaar (automatische incasso) Nieuwe abonnementen: E3: vul de bon in dit blad in Adreswijzigingen: (uiterlijk drie weken voor de verhuizing) www.zester.nl/klantenservice S0900 556 55 55 (10 ct/minuut) H: Sanoma Uitgevers, Postbus 92,3000 AB Rotterdam Klantenservice: (voor vragen over abonnementen, adreswijzigingen enz.) www.zester.nl/klantenservice S0900 556 55 55 (10 ct/minuut) maandag t/m vrijdag 09.00-20.00 uur H: Sanoma Uitgevers, afdeling Klantenservice, Postbus 4313000 AK Rotterdam Beëindigen van het abonnement: (uiterlijk zes weken voor het aflopen van de betaaltermijn) www.zester.nl/klantenservice S0900 556 55 55 (10 ct/minuut) H: Sanoma Uitgevers, Postbus 7,3000 AA Rotterdam www.zester.nl/klantenservice Leveringsvoorwaarden: Levering van tijdschriften geschiedt volgens de Leveringsvoorwaarden Abonnementen. Levering en verkoop van Premies en Handelsartikelen geschiedt volgens de Leveringsvoorwaarden Premies en Handelsartikelen. www.zester.nl H: Beide voorwaarden zijn schriftelijk op te vragen bij Sanoma Uitgevers, Postbus 40005,2130 KM Hoofddorp, onder vermelding van de gewenste voorwaarden. Prijzen en voorwaarden: Het abonnementsgeld dient vooruit te worden voldaan. Bij niet tijdige betaling worden herinneringskosten in rekening gebracht. Een abonnement geldt voor de opgegeven periode en wordt nadien - behoudens opzegging - automatisch verlengd met eenzelfde periode, doch steeds maximaal met een periode van één jaar. Opzegging van het abonnement dient uiterlijk 6 weken voor het aflopen van de abonne mentstermijn te gebeuren. Prijswijzigingen voorbehouden. Overige vragen en nabezorging: Ajax Supporterszaken, 020 3111444 (maandag t/m vrijdag 10.00-16.00 uur) H: Ajax Kick Off, Postbus 12522,1100 AM Amsterdam Zuidoost Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Ajax legt van zijn abonnees in het kader van zijn dienstvedening gegevens vast. Deze gegevens worden gebmikt ter uitvoering van de overeenkomst en om abonnees te infor meren over relevante producten en diensten van Ajax. De gegevens kunnen ook worden gebruikt door onze partners en door zorgvuldig geselecteerde organisaties om abonnees te informeren over relevante aanbiedingen betreffende producten en diensten. Als u op deze informatie geen prijs stelt dan kun u dit schriftelijk doorgeven aan Ajax. The Advanced Travel Partner

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 3