Win één van de drie seizoenskaarten 2008-2009 Hoe? Voor deze wedstrijd worden er duizenden maskers uitgedeeld. Stuur de leukste, mooiste of stoerste foto van jezelf met een NAC masker op naar: fotowedstrijd@altrif. ril en maak kans op één van de drie seizoens kaarten. Zelfklevende etiketten op rol flexible packaging Inzenden kan tot 30 maart 2008. Altrif Label BV, de grootste (speciale) etikettendrukkerij in de Benelux, produceert zelfklevende etiketten voor elke bedrijfstak en voor ieder denkbaar product. Of het nu gaat over papieren of kunststof etiketten... wij leveren altijd maatwerk en bieden u hoogwaardige oplossingen. Tot en met 13 kleuren! Groter of kleiner. Enkel-, dubbel- of meerlaags. Bovendien in alle gewenste lijmkwaliteiten. Veelzijdigheid zonder grenzen. U bent met Altrif Label verzekerd van een veelzijdige en flexibele partner, die zeer klantgericht werkt. Wij denken met u mee, adviseren u waar door u gewenst en zijn voor 100% betrokken bij uw projecten. Tevens hebben wij veel vakkennis, jarenlange ervaring en de allernieuwste druktechnieken in huis. Zo beschikken wij over diverse boekdrukpersen, flexopersen en hypermoderne digitale persen. Ook hierin zijn wij veelzijdig zonder grenzen. Labels met tastdriehoek Labels met rug bedrukking Sluitzegels Sandwichcoupon labels Gemini labels Booklets Sluitzegel bookletlabels Scratch off en nummering Nekhanger Zeefdruk Folie Etc., etc. V 1 ■■•II V 1 I Voor meer informatie: Gewenten 39, 4704 RE Roosendaal F. 0165 - 56 18 88, T. 0165 - 56 20 00, I. www.altrif.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 28