Voorbeschouwing voorbp&crhouwlnQ =3 COLOFON Uitgever EFKA Uitgevers bv Redactieadres Postbus 155, 6000 AD Weert tel.: 0495 - 450105 tax: 0495 - 539485 Redactie Bert Jan Boer en afdeling commerciële zaken Roda JC Statistieken Eric Routs Fotografie Bas Quaedvlieg Oruk Drukkerij Offsetservice, Valkenswaard Acquisitie en marketing Michel Rijkers 0495 - 450105 Vormgeving Ron Naus Productiebegeleiding Frank Verheijen, Joost Ploegmakers 0495 - 450105 RodoPlay is het gratis programmaboekje van Roda JC en wordt in een oplage van 8.000 stuks verspreid. Vanmiddag staat er voor Roda JC met de thuiswedstrijd tegen Ajax een topper op het programma. Hopelijk lukt het de man nen van Raymond Atteveld om het goede spel van afgelopen week in Groningen een vervolg te geven en de punten in Kerk- rade te houden. Hoe kijkt u terug op het duel tegen FC Groningen? Raymond Atteveld: "In Groningen hebben we twee punten laten liggen. Na de rode kaart van FC Groningen kregen wij het moeilijk omdat ze nog meer inzakten en wij dus veel minder ruimte kregen. Desondanks kregen we opnieuw genoeg mogelijkheden. Op de treffer van Andres Oper na wisten we die niet te verzilveren, iets waar we de laatste weken patent op lijken te hebben. Dat is vervelend, maar ik ga me pas echt zorgen maken als we de kansen niet meer creëren." Vanaf komend seizoen speelt Edwin Linssen voor Roda JC. Zou u zijn komst kunnen toelichten? "Voor de vertrokken Bas Sibum hebben we geen vervanger gehaald. En aangezien Cheikh Tioté is gehuurd van Anderlecht kunnen we niet uitsluiten dat hij na dit seizoen vertrekt. Toen de

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 3