Mitchell Donald geeft @ntwoord MI.INA.IAX Stefan Ekkel, Kloosterhaar 'Via de Talentendagen. Na een aantal proef- wedstrijden en trainingen, zes in totaal, mocht ik bij de club blijven. Ik was toen negen. Het grappige was dat ik eerder ook al een keer had meegedaan aan de Talentendagen. Toen was ik niet verder gekomen dan de derde ronde.' Tim Vellekoop, Maasdijk 'Dat was het moment waarop ik mijn Ajax- contract tekende. Op zo'n dag verbind je je echt aan Ajax. Zo voel je dat. Je voelt je dan echt deel van de club.' Thomas Bosch, Landsmeer 'Als rechtshalf. Ik voel me in elk geval het beste op het middenveld.' Manouk Berber, Amsterdam 'Ik wil eerst een vaste waarde bij Ajax worden en daarna vele jaren in de Amsterdam ArenA spelen. Dat is een droom. Over hoe het verder moet of kan, heb ik tot nog toe eigenlijk nooit echt nagedacht. Eerst een basisplaats ver overen en belangrijk worden voor het elftal. Dat is op dit moment de volgorde die ik wil aanhouden.' Jesse de Graaff, Ridderkerk 'Ik kan natuurlijk ook "gewoon" proberen om snel een basisspeler te worden. In 2008 ga ik voor een basisplaats!' Rene Kemper, Velserbroek 'Hoe kort een invalbeurt ook kan zijn; het blijft altijd mogelijk om een belangrijke steek pass te geven of om een doelpunt te maken. Je moet altijd scherp zijn en je focussen. Om de Corrie Heezen, Doetinchem 'Ik heb het op dit moment heel erg naar mijn zin bij Ajax. Dit is echt de allermooiste club om voor te spelen.' Willem Lijnders, Broekhuizenvorst 'Met Jurgen Colin. Onze grappen gaan over van alles en nog wat. We kunnen het prima met elkaar vinden.' Jasper van der Beek, Alphen aan den Rijn 'Jazeker. De shirts die ik de afgelopen ja ren heb geruild, hebben allemaal een mooi plekje in mijn kamer gekregen. Het shirt van Ibrahimovic hangt tussen shirts van Arsenal, Slavia Praag, Atletico Madrid en VfB Stuttgart. Ook mijn debuutshirt van Ajax hangt ertus sen. Het is nu al een mooie collectie. Mijn shirt van afgelopen seizoen heeft het rugnummer 36. Nu speel ik met 24. Ik heb dus al een beetje promotie gemaakt.' Bodegraven 'Relaxen met vrien den, uitrusten en af en toe naar de stad. Miran, Tilburg 'Latin house, hiphop en R&B. Casely en Fabulous zijn twee van mijn favoriete artiesten.' Ricardo van der Stappen, Maastricht 'Daar is geen twijfel over mogelijk. Ja dus.' Mitchel Waterreus, Zoetermeer 'Ik ben blij dat Kenneth weer terug is. Toen ik vorig jaar tijdens het trainingskamp in Zuid- Afrika voor het eerst bij de selectie zat, kwam Perez al snel met een aantal goede voetbaltips naar me toe. Hij kan zijn voetbalkennis goed overbrengen en is een slimme middenvelder. Kenneth is daarom een aanwinst voor de club. Ook als persoon.' Willem Blokdijk, Rijswijk 'We zijn tweeënhalf uur voor de aftrap in de Amsterdam ArenA.' Marco Stet, Heerhugowaard 'In de ArenA. In ons eigen stadion hangt de beste voetbalsfeer, vind ik. Ik vind geen enkel ander stadion sfeervoller.' 34 «AJAX KJ CK Orr Via een e-mail aan de website van Ajax konden supporters een vraag stellen aan Mitchell Donald. De veelbelovende Ajacied vertelt onder meer over zijn favoriete positie, een 'promotie' en de Ajacied met wie hij het meeste lacht. Hoe ben je bij Ajax gekomen? Wat is jouw mooiste Ajax-moment tot nu toe? Op welke positie kom jij het beste tot je recht? Hoe zou jouw ideale profcarrière als voetballer eruit zien? Ga je in 2008 voor een 'invalrol' bij de selectie of word je liever verhuurd? Hoe ga jij om met korte invalbeurten? Het lijkt me heel lastig om in de laatste 5 of 10 minuten je klasse te laten zien. tijd die je in een wedstrijd krijgt goed in te vullen, is het belangrijk elke training weer keihard te werken.' Heb je het naar je zin bij Ajax? Met welke Ajacied uit de selectie heb jij de meeste lol? Na de wedstrijd tegen internazionaie in Dubai ruilde je shirtje met Ziatan tbrahimovic. Heb je het shirt een mooi plaatsje gegeven? Wat doe je als je niet met Ajax op stap bent? Danny Binnendijk, Gewoon een beetje gezellig doen vooral.' Van welke muziek hou je? Wordt Ajax dit seizoen kampioen? Wat vind jij van de terugkeer van Kenneth Perez? Hoe lang voor een thuiswedstrijd moeten jullie in de ArenA zijn? In welk stadion speel je het liefst? Mitchell Donald wordt tijdens de strijd om de Johan Cruijff Schaal 2007 geschaduwd door PSV- aanvoerder Timmy Simons.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2008 | | pagina 32