Programma Willem II Kenneth Vermeer en José Valencia hebben Amsterdamse roots. Willem II - Ajax is een prachtig mooi affiche. Je kunt er donder op zeggen dat de Ajacieden iets goed willen maken. Ter herinnering: op de slotdag van de competitie vorig seizoen troffen Willem II en Ajax elkaar. De ploeg uit Amsterdam won met 0-2. Niets aan de hand zou je zo zeggen, maar al snel bleek dat Ajax net een doelpunt tekort kwam om zich te laten huldigen tot landskampioen. Dat deed pijn in Amsterdam. Van die ploeg op die voor Ajax desastreuze verlopen zondag in april staan vanavond waarschijnlijk nog maar zes spelers op het veld: Huntelaar, Gabri, Van der Wiel, Emanuelson, Ogararu en keeper Stekelenburg. Dat het er maar zes zijn, neemt niet weg dat de revanchegevoe- lens hoog zullen zijn. Daarnaast hebben de Amsterdammers nog iets recht te zetten want vorig weekend verloren ze kansloos in eigen huis van NAC Breda. Tegen Ajax kan Willem II laten zien dat er afgelopen week opnieuw progressie is gemaakt. Dat is ook de supporters niet ontgaan. 'Met z'n allen de schouders eronder' is het motto, dan wordt het vast en zeker een mooie voetbalavond, f f Katja van der Linden Zondag 16 december, 14.30 uur FC Groningen - Willem II Vrijdag 21 december, 20.30 uur Willem II - De Graafschap Donderdag 27 december, 20.30 uur Heracles Almelo - Willem II Pepijn en Vido lopen vanavond aan de hand van één van hun helden het veld op. De broertjes zijn twee van de elf wedstrijdmascottes en natuurlijk lid van de Wil Kings. Wie van jullie twee was er als eerste fan van Willem II? Vido: 'Ik denk dat ik dat was. Ik ben een paar jaar geleden naar een wedstrijd geweest en omdat ik dat zo leuk vond, ben ik fan geworden.' Pepijn: 'Ik ben fan van Willem II, omdat het een club uit mijn eigen stad is, en ik hou ook van voetbal.' Hoe zijn jullie lid geworden van de Wil Kings? Vido: 'Mijn vader heeft ons opgegeven via een actie van de PLUS supermarkt. Met wie willen jullie in de line-up lopen? Pepijn: 'Met Saïd Boutahar, hij is een hele goede middenvelder. Vido: 'Ik heb meerdere favorieten waar ik het veld mee op zou willen lopen. Frank van der Struijk, Mohamed Messoudi, Maikel Aerts of Kenneth Vermeer. Zij zijn allemaal goede spelers.' Wat denken jullie dat de uitslag wordt van vanavond? Vido: 'Als Ajax net zo speelt als dat ze tegen NAC deden, dan maakt Willem II wel een kans.' Pepijn: 'Ik hoop ook dat Ajax weer een eigen doelpunt maakt!' Hebben jullie nog een speciale wens voor Willem II? Pepijn: 'Ik hoop dat ze over een paar jaar kampioen worden.' Vido: 'Ik wil graag dat ze de KNVB-beker winnen. Jammer genoeg liggen ze er dit jaar al uit.'

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 5