Maarten Stekelenburg Maarten Stekelenburg In the picture Maarten Stekelenburg bevindt zich mo menteel in de bloei van zijn carrière. Als één van de beste keepers van Nederland staat hij vanavond, in alweer zijn zeven de seizoen voor Ajax, onder de lat bij de Amsterdammers. Ook wordt zijn naam vaak genoemd als definitieve opvolger van Edwin van der Sar in Oranje. Wordt de druk niet te groot? 'De media proberen je die druk op te leggen. Ik doe mijn stinkende best bij Ajax en bij het Nederlands Elftal, en meer dan dat kan ik niet doen. Bij Ajax ben ik de eerste keus, bij Oranje ligt dat anders. Als Edwin van der Sar fit is, speelt hij gewoon. Daar heb ik ook absoluut geen problemen mee. Edwin is en blijft altijd een voorbeeld voor me, en ik heb enorm veel respect voor hem. Wat de pers verder allemaal zegt en schrijft, maakt niet zoveel indruk.' Het gestelde doel 'Ajax wil dit seizoen landskampioen worden, dat is duidelijk. Het wordt tijd om de reeks van PSV te doorbreken. Bij dat kampioen schap hoort natuurlijk ook een ticket voor de Champions League. We hebben al twee jaar niet op het hoogste podium voor clubvoetbal mogen acteren, en dat is voor een club als Ajax onder de maat. Ook voor mezelf heb ik een aantal doelen gesteld. Zo wil ik natuurlijk mijn steentje bijdragen aan het kampioen schap, maar ook meer interlands achter mijn naam krijgen.' De coach 'Het is aan de clubleiding om een geschikte kandidaat te vinden. Ik bemoei me verder niet met dit soort zaken, daar heb ik als speler niets mee te maken. Met interim-trainer Adrie Willem II Feestdagenpakket Speciaal voor de feestdagen heeft Willem II verschillende Feestdagenpakketten samenge steld. Het pakket bestaat uit een toegangs kaartjes voor een wedstrijd in de maand Positie: Keeper Geboortedatum: 22-9-1982 Geboorteplaats: Haarlem Loopbaan: Ajax Koster kan ik prima werken. Hij heeft veel er varing en beschikt over voldoende autoriteit.' Over Willem II 'Willem II is een mooie club. Als je in Tilburg speelt, merk je dat de supporters echt achter de club staan. Verder heeft het team aardig wat kwaliteit in huis; ze staan dan ook veel te laag op de ranglijst, jongens als Kenneth Vermeer, Kevin Bobson, Rydell Poepon en Saïd Boutahar ken ik persoonlijk uit hun tijd bij Ajax of Jong Oranje, dus dat maakt het extra leuk.' De wedstrijd 'We moeten de tegenstander niet onderschat ten. De uitwedstrijd tegen Willem II van vorig seizoen ligt nog vers in het geheugen. Op die dag konden we kampioen van Nederland worden, maar we kwamen één doelpunt te kort. We zijn aan onze stand echter verplicht om vandaag de drie punten mee naar Amsterdam te nemen, dus dat gaan we ook proberen. Wel hoop ik op een leuke, sportieve pot voetbal.' Laura Woestenberg december naar keuze, en een aantal leuke Willem Il-artikelen uit de fanshop. Het Willem II Feestdagenpakket is de hele maand december verkrijgbaar in de fanshop of bij de receptie. De prijzen variëren van 14,95 tot 29,95.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 11