Aftrap Ajax Supporters Raad de allerlaatste De Ajax-Marsch HF AFTRAP Wie zitten er in de ASR? AJAXrJCK Orr Amsterdam, hopelijk heel snel: na een scheenbeenbreuk keert Edgar Davids weer terug in het eerste elftal van Ajax tekst Chris Willemsen daar was hij een jochie nog met de kracht al van een krijger die voorniets en niemand bang slagvelden betrad om te winnen daar ging hij onzeker toch al vroeg op zoek naar avonturen met vedetten die al snel zonder hem niet wilden beginnen daar kwam hij gelouterd terug na talloos veel partijen in de top om nog een paar seizoenen thuis voorop in de strijd te gaan daar is hij nog altijd brug voor zijn jonge volgers maar nu het andere opperhoofd weg is ook de allerlaatste mohicaan De Ajax Supporters Raad (ASR), de nieuwe naam van het Ajax supportersforum, kwam woensdagavond 14 november voor de eerste keer bijeen. Eén van de belangrijke pijlers in het beleids plan van Ajax is het onderhouden van een goede band met de supporters. Zowel de sup porters als Ajax hechten waarde aan een goede onderlinge communicatie. In de nieuwe opzet van het supportersoverleg zal het supporters- beleid van Ajax worden besproken. Bij elke vergadering zullen diverse wensen en ideeën van supporters op de agenda staan. In deze klankbordgroep zal de nadruk liggen op de zaken die relevant zijn voor de verbetering van de band tussen Ajax en de bezoekers van wedstrijden in de ArenA. Dit zijn voorname lijk de 42.000 seizoenkaarthouders. Maar er zal uiteraard ook aandacht worden besteed aan de ideeën en wensen van de supporters die Ajax bij uitwedstrijden volgen. De ASR is een goede afspiegeling van de sup porters die wedstrijden van Ajax bezoeken. Drie vaste plekken in deze klankbordgroep zijn gereserveerd voor afgevaardigden van drie voor Ajax belangrijke organen. Het be treft hier de SVA (Supportersvereniging Ajax), de AFCA Supportersclub en de ABA (Ajax Businesss Associates). De overige 8 leden zijn in de voorgaande periode via www.ajax.nl op een democratische wijze gekozen en zij vormen een goede afspiegeling van de verschil lende tribunedelen in de Amsterdam ArenA. Voorzitter John Jaakke trapte woensdagavond af door ale aanwezigen welkom te heten, waarna iedereen zichzelf kort introduceerde. Van Ajax waren naast de voorzitter ook alge meen directeur Maarten Fontein en financieel directeur Jeroen Slop aanwezig, alsmede en kele andere medewerkers van de club. Dennis Bliek uit vak 016 vertegenwoordigt het invalidenplatform. Ron Jansen uit vak 116 vertegenwoordigt de le ring Noord. Simon Knol uit vak 411 vertegenwoordigt de 2' ring Noord. Ilona Oerlemans uit vak 119 vertegenwoor digt de le ring Oost. Brenda Toonen uit vak 420 vertegenwoordigt de 2' ring Oost. Sander Adriaansen uit vak 125 vertegenwoor digt de le ring Zuid. Mike Teniglio uit vak 429 vertegenwoordigt de 2e ring Zuid. John van Reenen uit vak 401 vertegenwoor digt de 2' ring West. Naar een afgevaardigde van de le ring West wordt momenteel gezocht onder de leden van Ajax die vanaf vak 101 t/m 111 de wedstrijden bekijken. De afgevaardigden van de drie vaste zetels zijn: Martine Eikelhof (SVA), Luc Posma (ABA) en Erwin Pieters (AFCA Supportersclub). Er is afgesproken dat deze groep mensen mini maal vier keer per jaar bij elkaar komt. Bij elke vergadering zal Jeroen Slop namens de directie van Ajax aanwezig zijn en namens het bestuur schuift John Jaakke aan. Afhankelijk van de ingebrachte agendapunten zal desgewenst ook de ArenA vertegenwoordigd worden. Op de website van Ajax kun je via Club B Supporters Raad informatie vinden over de ASR en daar zie je ook hoe je je vragen en op merkingen kunt inbrengen. Er zal de komende periode op verschillende manieren aandacht worden besteed aan de ASR zodat de sup porters de weg naar hun afgevaardigde goed kunnen vinden. Langs deze weg roept Ajax de supporters alvast op om de eerste serieuze vragen en op merkingen in te sturen. Dit alles met als doel dat supporters het bezoeken van een wedstrijd van Ajax meer en meer als een feest zullen gaan beschouwen. 'n Juichtoon dav're langs de velden Voor ons dierbaar Rood en Wit De ploeg der dappere Meerse helden Onze vreugd en ons trots bezit Alom gevreesd in heel den lande Glorie onzer Amstelstad leder draagt ze op de handen Wie gaat niet op Ajax prat Ajax hup, Rood-Witte schare Dappere strijders, fier en koen Geen club die ons kon evenaren Rood en Wit wordt kampioen Ajax hup, Rood-Witte schare Dappere strijders, fier en koen Een roep die geldt, dat is je ware Rood en Wit wordt kampioen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2007 | | pagina 7